szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Lily Allen o wizerunku Miley Cyrus

2014-02-11

megafon.pl/fot. ONS

Lily Allen o wizerunku Miley Cyrus
  A A A
 

Odważny wizerunek Miley Cyrus oraz Rihanny to konsekwencja ich własnej, świadomej decyzji. Tak przynajmniej twierdzi Lily Allen.

Brytyjska wokalistka jest przekonana, że jej koleżanki zza oceanu samodzielnie wybrały taki image.

- Myślę, że Rihanna i Miley zdecydowały się na seksowny wizerunek, bo tego właśnie chciały - tłumaczy Allen. - Nie wydaje mi się, aby ktoś usiadł z Miley w jednym pokoju i powiedział jej: "Słuchaj, od teraz będziesz seksowna. Masz chodzić z wywieszonym językiem i śpiewać w bikini". Miley po prostu chce się pokazać. Ma piękne ciało, nad którym ciężko pracuje na siłowni, więc nie ma się co dziwić, że chce się nim chwalić. Gdybym ja, kobieta pracująca w branży muzycznej, chciała nagle być seksowna i paradować bez ciuchów, zrobiłabym to w zgodzie ze sobą. To ludzie, którzy każą robić innym takie rzeczy, są godni potępienia. Nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek prosił jakiegoś faceta o to, aby występował bez koszulki, więc nie pozwoliłabym na sytuację, w której ktoś mówiłby mi: "Masz zrzucić 25 kilo i występować półnago, bo inaczej nie sprzedasz żadnej płyty".

Na dyskografię Lily Allen składają się albumy "Alright, Still" z 2006 roku i "It's Not Me, It's You" z 2009 roku. Wokalistka pracuje obecnie nad nowym krążkiem.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!