szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Kasabian: Miley Cyrus to koszmar

2014-01-21

megafon.pl/fot. mat. promocyjne

Kasabian: Miley Cyrus to koszmar
  A A A
 

Członkowie zespołu Kasabian nie potrafią przejść obojętnie obok postaci Miley Cyrus.

Brytyjczycy są wstrząśnięci stanem dzisiejszego show-biznesu i nie mogą przeboleć nagłej zmiany wizerunku Cyrus, która do niedawna była niewinną gwiazdką Disneya, a dziś szokuje wulgarnym zachowaniem.

- Co się dzieje z tym światem? - zastanawia się na głos Serge Pizzorno, gitarzysta Kasabian. - Wszystko teraz kręci się wokół pieniędzy. My, czyli branża muzyczna, stworzyliśmy Miley Cyrus. To nasza wina. Ta dziewczyna stanowi akumulację internetowego porno, hip-hopu i Disneya. To największy koszmar XXI wieku. Miley nie ponosi za to winy, bo to branża ją stworzyła, ale nie mieści mi się w głowie, jak ona się zachowuje, jak prowadzi swoją karierę, co wypisuje na Twitterze... Po prostu mi się nie mieści.

- Powiem wam coś, moja córka na pewno nie będzie taka jak ona - dodał wokalista Tom Meighan.

Dyskografię Kasabian zamyka wydawnictwo "Velociraptor!" z 2011 roku. Ostatni longplay Miley Cyrus to "Bangerz" z października 2013.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +2 [2]
~lestat [2014-01-23 10:32]

Niestety to prawda. Mtv oraz wielkie korporacje zabiły muzykę komercyjną. Na szczęście nie musimy się karmić tą papką, jest wiele zespołów które nadal grają i tworzą dobrą muzykę ;)

odpowiedz