szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

Stevie Nicks radzi Katy Perry

2014-01-09

megafon.pl/fot. AFP

Stevie Nicks radzi Katy Perry
  A A A
 

Stevie Nicks zaprzyjaźniła się z Katy Perry i udzieliła jej kilku życiowych rad. Wokalistka Fleetwood Mac poznała młodszą koleżankę po fachu w ubiegłym roku w Londynie, po próbach w arenie o2.

- Poznałyśmy się po próbie Katy około 23.30 - opowiada Nicks. - Myślałam, że chwilkę pogawędzimy, może z 20 minut, a rozmawiałyśmy do 3 rano. W sumie o wszystkim, ale przede wszystkim o tym, jak Katy powinna traktować inne wokalistki. Spytała mnie o moje rywalki z lat młodości. Byłam zaskoczona, bo w latach 80. artyści nie rywalizowali ze sobą. "Nie miałam żadnych rywalek", odparłam. Nie chciała wierzyć, więc tłumaczyłam dalej. "Dziewczyny z zespołu Heart były moimi przyjaciółkami, Pat Benatar też była przyjaciółką. Posłuchaj mnie, Katy. Ty też nie masz rywalek. Nigdy więcej nie wypowiadaj tego słowa. Wszystkie te dziewczęta są twoimi koleżankami, prędzej czy później ze wszystkimi będziesz współpracować".

Dorobek Stevie Nicks zamyka album "In Your Dreams" z maja 2011 roku. Ostatnie wydawnictwo formacji Fleetwood Mac to "Extended Play EP" z kwietnia 2013 roku.

Dyskografię Katy Perry wieńczy krążek "Prism" z października 2013 roku.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!