szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Lily Allen o idiotach napompowanych botoksem

2014-01-08

megafon.pl/fot. AFP

Lily Allen o idiotach napompowanych botoksem
  A A A
 

Lily Allen ostro skrytykowała środowisko show-biznesu i fałszywych przyjaciół, którzy odwrócili się od niej z dnia na dzień.

28-letnia wokalistka nie zostawiła suchej nitki na koleżkach i kolegach z branży rozrywkowej, których bez wahania nazywa "bandą jałowych, nabotoksowanych idiotów".

- Kiedyś myślałam, że ludzie z show-biznesu to moi przyjaciele - przyznała Allen. - Kiedy zaszłam w ciążę i nagle nie mogłam wyjść na imprezę, od razu zrobili się nieprzyjemni i odwrócili się ode mnie. Tacy ludzie potrafią przetrwać w każdych warunkach i nie wynika to z tego, że są mili. Oni usuwają innych poza nawias. Z jednej strony cieszę się, że to dostrzegłam, ale z drugiej nadal nie jest mi miło, kiedy wchodzę do pełnego pokoju i czuję na sobie wzrok wszystkich lub słyszę śmiech. Kiedy dorastałam i marzyłam o karierze w tej branży, były czasy Britpopu, kiedy wszystko było bardziej autentyczne. Ludzie brali narkotyki, bawili się, bzykali z kim popadnie, ale to było prawdziwe. Wybaczcie więc że czuję się lekko rozczarowana tym środowiskiem, które okazało się bandą jałowych, nabotoksowanych idiotów śmierdzących desperacją.

Na dyskografię Lily Allen składają się albumy "Alright, Still" z 2006 roku i "It's Not Me, It's You" z 2009 roku. Artystka od dłuższego czasu pracuje nad trzecią płytą. Data premiery wydawnictwa nie została jeszcze ustalona, ale oczekuje się, że krążek pojawi się w sklepach na wiosnę 2014 roku.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -2 [2]
~rex [2014-01-08 18:55]

Sama znana jest z krytyki i olewania innych i wulgarnego zachowania więc niech się nie mądruje.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~kubuu [2014-01-08 11:24]

Prawde powiedziala.
Prawde powiedziala.

odpowiedz