szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

Miley Cyrus jest kimś innym

2013-12-30

megafon.pl/fot. AFP

Miley Cyrus jest kimś innym
  A A A
 

Miley Cyrus na scenie nie jest tą samą Miley, którą można spotkać na ulicy. Wokalistka i aktorka zapewnia, że jej sceniczne alter ego to wymyślona postać.

- W każdym filmie, jaki pojawia się na ekranach, jest jakaś scena seksu - tłumaczy Cyrus. - Nikt nie krytykuje za to aktorów, pada tylko stwierdzenie: "To przecież fikcyjne postaci". No właśnie. Poza sceną nie chodzę przebrana za misia i nie kręcę tyłkiem wokół Robina Thicke'a. Moje artystyczne alter ego też jest fikcyjną postacią.

Muzyczny dorobek Miley Cyrus zamyka album "Bangerz" z października 2013 roku, a filmowy - komedia "Tajna agentka".

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~Cerrie [2014-01-08 11:45]

To sobie Kochaj. Ja nie zamierzam ubóstwiać kogoś kto robi z siebie publicznie lafiryndę. Dlaczego nie próbuje kariery zrobić normalnie śpiewem tylko od razu wali po oczach kontrowersją? Niech najpierw udowodni iż potrafi zdobyć ludzkie serca swoim talentem, a dopiero potem niech się rozbiera i bzyka na scenie wmawiając ludziom że taki jest jej przekaz artystyczny. Bo jak na razie to tylko próbuje na siłę przykuć swoją uwagę. A prostututki to się idzie oglądać w barze ze striptizem a nie na muzycznych koncertach.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~CZAMARSKA KAROLINA [2014-01-03 10:49]

NIECH KAZDY CZYTA ZE JEST FANKA KTÓRA SIE TNIE DLA NIEJ I JA KOCHA

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~CZAMARSKA KAROLINA [2014-01-03 10:48]

MOZE MILEY NIE JEST TAKA JAK WY MYSLICIE POCZYTAJCIE O NIEJ A DOPIERO COS NAPISZCIE JAK BY CHCIAŁA TO BY WAS POWYZYWAŁA NA TYCH KTÓRYCH O NIEJ TAK MYSLA I PISZA JA KOCHAM JA NA ZAWSZE

odpowiedz