szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Adele nadal normalna

2013-12-23

megafon.pl/fot. AFP

Adele nadal normalna
  A A A
 

Sława i uznanie krytyków nie zmieniły Adele. Przyjaciel piosenkarki, brytyjski komik Alan Carr, zapewnia, że Adele pozostała skromną i normalną osobą.

- Adele nie zmieniła się ani trochę - zarzeka się Carr. - To najbardziej normalna, fajna osoba, jaką można poznać, mimo tych wszystkich nagród i tej całej sławy.

Komik przyznał także, że wolałby nie znać pewnych faktów z życia osobistego przyjaciółki, ponieważ w przeciwieństwie do niej on nie potrafi trzymać języka za zębami.

- Wiedziałem o ciąży Adele i znałem imię jej syna na długo zanim dowiedziały się o tym media - oznajmił Carr. - Czasami wolałbym nie wiedzieć takich rzeczy. Powiem Adele, żeby nie przekazywała mi żadnych tajemnic, bo zawsze istnieje ryzyko, że wypiję o parę lampek wina za dużo i wygadam wszystko na Twitterze.

Dyskografię piosenkarki zamyka krążek "21" z 2011 roku.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +3 [3]
~hipokrytyk [2013-12-24 08:29]

To jest głos, który został doceniony, a ile takich talentów ukrywa się, bo boi się opini hejterów na temat swojego wyglądu? We wszystkich talent show'ach zanim trafi się na ekran tv, trzeba przejść selekcję wizualną. Niepełnosprawni lub grubasy nie mają szans.

odpowiedz