szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

  A A A
 

Noel Gallagher nie pochwala zachowania Miley Cyrus. Były gitarzysta Oasis przyznał, że nie należy do fanów wokalistek epatujących seksem.

- Mamy w tej chwili do czynienia z pewną modą - tłumaczy Gallagher. - Dziewczęta desperacko prowokują, chcą rozpocząć jakąś dyskusję... To słabe. Żal mi ich. Napiszcie dobrą piosenkę zamiast kręcić kolejny wyuzdany teledysk, to wam wyjdzie na dobre. Niedawno widziałem Miley Cyrus w telewizji i zastanawiałem się o co, do cholery, w tym wszystkim chodzi. Szkoda. Takie zachowania sprawiają, że kobiety w muzyce cofają się o jakieś pięć lat. Żeby była jasność - Adele czy Emeli Sandé to według mnie muzyka dla babć, ale ich piosenki są przynajmniej wiarygodne. Szokowanie jest łatwe, każdy może szokować. Mógłbym teraz pójść do biura "Rolling Stone'a" i nasrać na gotowane jajko. Ludzie powiedzieliby: "Wow, ale skandal!". Ale czy to jakoś pomogłoby mi w karierze? Nie. Gdybym poszedł do tego samego biura i zagrał świetną piosenkę, którą sam skomponowałem, pomógłbym sobie bardziej.

Przy okazji artysta wypowiedział się też na temat innej znanej skandalistki, Lady GaGi.

- Lady GaGa skończyła się po pierwszym albumie, który uwielbiały moja żona i córka - oznajmił Gallagher. - Od tamtej pory w zasadzie o niej nie słyszałem. O czym to świadczy? To po prostu kolejny produkt. Co więcej, GaGa pewnie właśnie sra na gotowane jajko. Ktoś je za chwilę zamrozi i nazwie to sztuką.

Dyskografię Noela Gallaghera zamyka longplay "High Flying Birds" z października 2011 roku.

oceń
2
2
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -3 [3]
~Little Monster [2013-12-15 09:23]

Sam teraz próbuje żeby o nim pisano czepiając się innych żal mi go

odpowiedz

Ocena: +3 [3]
~tara [2013-12-11 15:24]

true

odpowiedz

Ocena: -3 [5]
~Ja [2013-12-07 19:54]

Kto to?

odpowiedz