szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

Aaron Carter bankrutem

2013-11-22

megafon.pl/fot. mat. promocyjne

Aaron Carter bankrutem
  A A A
 

Aaron Carter, była gwiazda muzyki pop oraz młodszy brat Nicka Cartera z Backstreet Boys, ogłosił bankructwo. 25-letni wokalista ma poważne długi, które wynoszą obecnie ponad 2,2 mln dolarów.

Muzyk sporządził listę, w której wymienia swój cały majątek, oszacowany na niewiele ponad 8 tysięcy dolarów. W dobytku Cartera znalazły się m.in. dwa MacBooki, minikeyboard, głośnik, mikrofon, gitara oraz 60 dolarów w gotówce.

Ponad 2,2 milionowe długi Cartera to przede wszystkim ponad 1,3 mln zaległego podatku. Większość z długu muzyka powstała w czasach, kiedy był jeszcze nastolatkiem i nie kontrolował swoich finansów.

Aaron Carter zasłynął jako mały chłopiec singlami "Crazy Little Party Girl" oraz "Crush On You". Jego dorobek zamyka album "Another Earthquake" z 2002 roku. W ubiegłym roku Carter ogłosił, że pracuje nad nową płytą.

oceń
0
2
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Kamila [2015-06-22 18:33]

Naprawdę nie można nic dobrego na jego temat napisać ? Ciągle tylko w internecie krążą negatywne opinie na jego temat. Nie znaleźliście aby nic pozytywnego ? Można by było napisać o tym np., że 5 lat temu, w 2010 przyjechał do szpitala w New Jersey i śpiewał dla wielu podopiecznych, w tym dla małej Abigail, co widać tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=PFNeDBeZpIU Byłby to dobry temat na artykuł. Czas aby świat poznał Aaron'a nie tylko ze złej strony. Ma wielkie serce, którego dziennikarze nigdy nie potrafią zauważyć...A to błąd i to ogromny. Nie wiecie jaki sprawiacie ból upokarzając tak ludzi...Osobiście cieszę się, że nie jestem dziennikarką...Pozdrowienia.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~ziga [2013-11-23 00:48]

Hmmm...
Hmmm...

odpowiedz