szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

The Killers: Ameryka jest upośledzona muzycznie

2013-11-01

megafon.pl/fot. AFP

The Killers: Ameryka jest upośledzona muzycznie
  A A A
 

Członkowie The Killers twierdzą, że Amerykanie są "muzycznie upośledzeni".

Artyści cieszą się, że najpierw zdobyli popularność w Wielkiej Brytanii, a dopiero potem w rodzinnym kraju, bo nie podobają im się piosenki grane w amerykańskim radiu.

- To wspaniale, że najpierw podbiliśmy Wyspy, bo Ameryka jest muzycznie upośledzona - oznajmił perkusista Ronnie Vannucci. - Wszystko jest wywrócone do góry nogami. Istnieje tak wiele genialnych zespołów, które w ogóle nie są promowane w mediach, a w radiu leci sama papka.

- Zaczynam się zastanawiać, czego słuchają dorośli - dodaje wokalista Brandon Flowers. - Tego, co leci w radiu? Czyli piosenek o utracie dziewictwa w sobotni wieczór? Każda piosenka w radiu właśnie o tym opowiada. Jeśli słuchasz tego jako 40-latek, coś jest z tobą nie tak. Wychowasz na tym także swoje dzieci. Tego nie można nawet nazwać muzyką.

Dyskografię The Killers zamyka longplay "Battle Born" z 2012 roku.

oceń
2
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +2 [2]
~Anonim [2013-11-04 18:41]

Zgadzam się z nimi. Muzyka Amerykańska jest banalna. Zupełnie żadnej kreatywności. Nieprzemyślana muzyka. Słabe teksty. Nic ciekawego. Nuda.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~qwerty [2013-11-03 23:23]

ja slucham zzzzzz przez godzine jak jake na swiecki przez niemry bo to 1polskie radio jakie lapie

odpowiedz

Ocena: +6 [6]
~Pan Tofel [2013-11-03 13:38]

W Polsce jest jeszcze gorzej pod tym względem. Zawsze się zastanawiam jak można z własnej nieprzymuszonej woli słuchać np. Zetki? Tej obecnej, bo kiedyś w latach 90- tych to było świetne radio. Dziś ktoś kto to włącza musi być inaczej słyszący, nie ma innej opcji.

odpowiedz