szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Chris Brown nauczy się panować nad gniewem

2013-10-30

megafon.pl/fot. AFP

Chris Brown nauczy się panować nad gniewem
  A A A
 

Chris Brown zniknie na jakiś czas z życia publicznego. Wokalista zgłosił się właśnie do specjalistycznej kliniki, w której będzie próbował nauczyć się panowania nad agresją.

Przypomnijmy, że 27 października Brown i jego ochroniarz zostali aresztowani za pobicie 20-letniego mężczyzny przed hotelem. Chłopak chciał załapać się na zdjęcie, jakie gwiazdor robił sobie z dwiema dziewczynami. Ofiara trafiła do szpitala ze złamanym nosem, a Brown i jego towarzysz - na komendę policji. Obu wypuszczono bez kaucji, kiedy cały incydent ostatecznie uznano za wykroczenie. Teraz artysta, który w 2009 roku pobił także swoją ówczesną dziewczynę, Rihannę, postanowił poszukać profesjonalnej pomocy.

- Chris Brown zgłosił się do specjalistycznego ośrodka - poinformował przedstawiciel Browna. - Jego celem jest skoncentrowanie się na przeszłości, dotychczasowych zachowaniach oraz uważne ich przeanalizowanie. Chrisowi zależy na tym, aby kontynuować życie i karierę z innym, zdrowszym podejściem.

19 listopada ukaże się nowy krążek Chrisa Browna, "X". Dotychczasową dyskografię artysty zamyka longplay "Fortune" z czerwca 2012 roku.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!