szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

  A A A
 

Katy Perry nadal rozpamiętuje swoje rozstanie z Russellem Brandem. W 2011 roku Brand zerwał ze swoją żoną przez SMS. Choć dziś Perry jest w szczęśliwym związku z Johnem Mayerem, śpiewa o myślach samobójczych w nowej piosence "By the Grace of God".

- Nie jestem osobą, która po każdym trudnym zdarzeniu wstaje, otrzepuje się, idzie dalej i myśli: "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni" - tłumaczy gwiazda. - Po wiadomości od Russella nie wychodziłam z łóżka przez dwa tygodnie. Naprawdę bolało. Z początku chciałam zatytułować nowy album "Adult Reality", bo za czasów "Teenage Dream" siedziałam sobie wysoko na chmurce z waty cukrowej i wydawało mi się, że tak będzie zawsze. A potem zostałam brutalnie strącona z tej chmury. Czułam się tak, jak gdyby ktoś przywalił mi w twarz, a potem jeszcze zrzucił mnie ze schodów. Moje poczucie własnej wartości było wtedy w cudzych rękach. Musiałam zbudować je w sobie, bo powierzanie go komukolwiek nie jest dobrym pomysłem. Bardzo łatwo je odebrać.

Już 22 października ukaże się nowy album Katy Perry, "Prism". Dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka krążek "Teenage Dream" z sierpnia 2010 roku.

oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!