szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

Perkusista Korna chce wrócić

2013-08-18

megafon.pl/fot. AFP

Perkusista Korna chce wrócić
  A A A
 

Były perkusista formacji Korn, David Silveria, chce wrócić do składu i tym samym odnowić unikatowe, oryginalne brzmienia grupy.

Choć obecnie nie ma za bębnami wakatu, gdyż pałeczki trzyma Ray Luzier, Silveria wystosował obszerny komentarz dotyczący jego działalności w zespole, wyjątkowego brzmienia bandu i chęci powrotu.

Artysta wyjaśnił, że początkowo muzycy sami i razem pracowali nad utworami, ale przy "Issues" pojawił się już ważny producent (Brendan O'Brien), który zaczął kierować artystami i miał inne podejście do nagrywania (nalegał m.in. na użycie pro-tools). Nowy styl pracy nie podobał się perkusiście, który miał być trudny we współpracy. - Ja chciałem tylko nagrywać dobre płyty, ale pozostałym nie chciało się wysilać, żeby tworzyć coś oryginalnego - tłumaczył Silveria.

Muzyk zadeklarował również, że po przeprowadzeniu rozmów, chętnie znów zagrałby z kapelą. - Bardzo chciałbym wrócić z chłopakami do studia, przypomnieć dawną pasję i wrócić do niekonwencjonalnego stylu pisania, które wyróżniało nasze trzy pierwsze albumy - wyjaśnia. - (...) Naprawdę, mam nadzieję, że będę miał okazję zobaczyć fanów Korna zza mojego zestawu perkusyjnego.

Pełne oświadczenie znaleźć można pod tym adresem.

Silveria opuścił szeregi formacji w grudniu 2006 roku, po wydaniu siódmej płyty bandu "See You on the Other Side".

1 października ukaże się nowa płyta Korna, "The Paradigm Shift".

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!