szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

Doda będzie miała swoje boisko?

2013-08-13

inf. prasowa/ fot. Newspix.pl

Doda będzie miała swoje boisko?
  A A A
 

Mieszkańcy Libuszy w województwie małopolskim budują stadion sportowy. Projekt ten realizowany jest między innymi z dochodów z imprez masowych, takich jak nadchodzący koncert artystki. I to właśnie z inicjatywy mieszkańców powstające boisko będzie nosiło imię... Dody!

18 sierpnia najgłośniejsza z dotychczasowych tras koncertowych Dody, Fly High Tour, zawita do Libuszy. Występ odbędzie się w ramach trzeciej edycji Libuskiego Pikniku Rekreacyjnego, który ma na celu pozyskanie środków na dalsze inwestycje w tej miejscowości, przeznaczone w szczególności dla dzieci i młodzieży z Libuszy i okolic. Artystka zgodziła się zagrać koncert, z którego dochód przekazany zostanie na potrzeby budowy boiska sportowego. Podczas koncertu organizatorzy przekażą 3-metrową statuetkę piłki z napisem „DODA” - figura zostanie docelowo wmurowana przy budowanym boisku w Libuszy.

Trasa koncertowa Dody, „Fly High Tour”, rozpoczęła się w maju w Warszawie. Przepełniona jest bogatymi efektami wizualnymi, tańcem, muzycznymi hitami w zupełnie nowych aranżacjach oraz specjalnie zaprojektowanymi strojami. Artystka występuje na własnej scenie, wykorzystując m.in. olbrzymi ekran ledowy - wymaga to dużej ekipy koncertowej, która liczy 42 osoby. Sprzęt przewożą 3 tiry oraz 2 mniejsze ciężarówki.

Doda szaleje! Zobacz, co tam się działo

oceń
7
2
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Kazimierz George Hadała [2017-02-03 12:23]

Popieram wszelką uczciwą działalność dlatego niech Doda ma to swoje Boisko. Najbardziej cieszy mnie to że wyprzedziła ciemnego typa z Krynicy który działa w odwrotny sposób by doiść do dużej kasy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Gość [2017-02-03 12:20]

Podporujem vĹĄetky poctivĂŠ podnikanie, a preto nechaĹĽ Doda mĂĄ svoje pole. Najviac nadĹĄenĂ­ mňa bolo, Ĺže temnĂĄ chlap pred Krynica, ktorĂĄ pracuje v opačnom smere, aby doiść na veÄžkĂŠ peniaze.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~helmut [2013-08-25 15:39]

Chyba ktos na rozum upadł

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~SM [2013-08-24 04:39]

Co o nas pomysla w przyszlosci to az mi sie plakac chce -.-

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~swoj [2013-08-18 22:10]

Jestem z tej ziemi i czuje się dumny, ze pochodze stad. I choc nie naleze formalnie do Stowarzyszenia Milosnikow Ziemi Libuskiej, które ten Festyn popiera i wspolorganizuje, to jednak miluje te ziemie i propaguje jej historie i to co ona ma najlepszego. Boc to przeciez z Libuszy pochodza, miedzy innymi: Sługa Boży Br. Alojzy Piotr Kosiba, brat zakonny, kwestarz i wielki jałmużnik zakonu Franciszkanów – Reformatów w Wieliczce, a ktorego proces beatyfikacyjny toczy się w Rzymie; Aleksander Kosiba, profesor Uniwersytetu Lwowskiego i Wrocławskiego, glacjolog, uczestnik wypraw polarnych, autor licznych publikacji naukowych, patron Szkoły w Libuszy, człowiek głębokiej wiary. Franciszek Rybka, pseud. Kula, cichociemny, oficer Armii Krajowej, który brał udział w obronie Lwowa, uczestniczyl w kampanii norweskiej, francuskiej, oficer Komendy Głównej Armii Krajowej w Wielkiej Brytanii, współzałożyciel, następnie sekretarz Koła Cichociemnych Spadochroniarzy AK, odznaczony Krzyżem Virtuti Militari V kl., dwukrotnie Krzyżem Walecznych, Medalem Wojska, Krzyżem Armii Krajowej, oraz brytyjskim King’s Medal for Courage in the Cause of Freedom. I można by wymieniac jeszcze więcej... Niestety, ale i w naszej spolecznosci libuskiej są ludzie, dla których cel uswieca srodki, którzy dla zdobycia pieniedzy (na dobry, trzeba to przyznac, cel) są gotowi poswiecic czy zrezygnowac nawet z najwazniejszych wartosci... tekze religijnych, wystawic na publiczny lincz i posmiewisko cala spolecznosc..., których wizja i propagowanie kultury ograniczaja się do... DODY... Wstyd nam za nich! Zdecydowanie tez odcinamy się od ich wyborow i przekonan! I na pewno jestesmy zdecydowana wiekszoscia wsrod mieszkancow wioski! Niestety dziś, w wielu obszarach i sektorach zycia spolecznego, to grupy mniejszosciowe – zwłaszcza te, ktore maja wladze i media - narzucaja swoja wole, swoje mody i upodobania tym, którzy stanowia większość!

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~t [2013-08-14 16:33]

WTT?

odpowiedz