szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Kanye West wybrał nietypowe imię dla potomka

2013-03-22

megafon.pl/fot. Universal Music

Kanye West wybrał nietypowe imię dla potomka
  A A A
 

Dziecko Kanye Westa i Kim Kardashian jest sławne jeszcze przed narodzinami. Ojciec chce je nazwać North West. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu Kim, zwiększa się liczba plotek krążących na temat dziecka. Według magazynu "People", Kardashian zadecydowała, jak udekoruje pokój noworodka.

Gwiazda wybrała nietypowy wystrój utrzymany w czerni i bieli. Paparazzi wyśledzili siostry Kardashian buszujące po sklepach z dziecięcą wyprawką. Kobiety skupiały się na prostych, mało dziewczęcych artykułach, co może, obok imienia North West, być wskazówką, jakiej płci będzie potomek znanej pary.

Kanye West nie zrobił niczego nadzwyczajnego, ujawniając tak wymyślne imię dla dziecka. W świecie muzyki i show biznesu to prawie codzienność. W końcu syn Matta Bellamy'ego i Kate Hudson zwie się Bingham, a Gerard i Lindsey Way dali córce na imię Bandit.

Dorobek Amerykanina zamyka nagrany z Jayem-Z album "Watch the Throne" z sierpnia 2011 roku. Kim Kardashian zagrała ostatnio w filmie "Tyler Perry's Temptation".

oceń
0
2
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~zcv [2013-03-22 11:42]

kretyn

odpowiedz