szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

Dramat Ewy Farnej

2012-12-28

Fakt.pl/fot. ONS

Dramat Ewy Farnej
  A A A
 

Ewa Farna (19 l.) słono odpokutowuje spowodowanie w maju wypadku samochodowego, z którego cudem uszła z życiem. Piosenkarka straciła prawo jazdy i chcąc nie chcąc teraz jest za pan brat z komunikacją publiczną.

fakt
Jeszcze rok temu gwiazda poruszała się swoim luksusowym samochodem, ale w maju jej życie wywróciło się do góry nogami. Wracając z zakrapianej imprezy z okazji zdanej matury, spowodowała wypadek samochodowy w Czechach. Jej samochód nadawał się tylko do kasacji. Badania alkomatem wykazały, że w chwili kolizji Farna miała we krwi jeden promil alkoholu. Nic dziwnego, że straciła prawo jazdy.

Teraz Ewa mimo statusu gwiazdy porusza się po mieście jak szary obywatel. Kilka dni temu czekała długie minuty na mrozie na swój autobus. Stać ją oczywiście na taksówkę, ale akurat tego dnia nie było w okolicy żadnego wolnego samochodu. I po zakupach obładowana torbami gwiazda musiała ustawić się na przystanku... Cóż, za swoje przewinienia trzeba cierpieć.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl


oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [1]
fraczekola2000 [2013-01-14 19:07]

koda Czemu Dobrze Ewa Ledwo Wyszła Z Tego Wypadku Cieszę Się Że Żyje Dajcie Ewie Spokoju Proszę Was ! Żal Mi Było Ewki :(

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~kodat [2013-01-01 15:02]

i dobrze

odpowiedz

Ocena: +8 [8]
~Farnoholiczka [2012-12-28 23:40]

Tekst jest żywcem skopiowany z dzisiejszego "Fakta"... Jesteście żałośni widząc w tym wielką sensację. Ewa od początku swojej kariery NIGDY nie zachowywała się jak rozkapryszona gwiazdka i ZAWSZE była i jest skromną dziewczyną. Jakby jeździła po Warszawie samochodem, to byście pisali, że taka z niej gwiazda, że nie może korzystać z autobusów, tylko "wozi się" własnym autem. Po drugie dajcie jej spokój gadaniem w kółko o jej wypadku. Ewa wie, że popełniła wielki błąd, wyciągnęła wnioski, poniosła konsekwencje więc przestańcie jej o tym przypominać. Sami napewno w życiu popełniliście jakiś błąd, którego bardzo żałujecie i nie chcielibyście, żeby wam o tym w kółko przypominano. Ewa jest piękna, inteligentna, mądra, ma wielki talent, potężny głos na skalę światową i przy tym wszystkim jest skromna i kochana. A wy, cholerne pismaki, potraficie tylko mieszać ludzi z błotem i robić sensację z niczego.

odpowiedz

Ocena: +7 [7]
~wryt [2012-12-28 18:23]

I to jest wg was dramat? To w takim razie codziennie mamy miliony dramatów na przystankach polskich przedsiębiorstw komunikacyjnych. A Ewa jedźi zwykła komunikacją miejską nie przez to, że nie było w tym czasie akurat wolnej taksówki tylko przez to, że to normalna dziewczyna jak każda i dla niej to żaden wstyd jezdzić komunikacją miejską i robi to właściwie codziennie. I jeszcze jedno, gdzie, w jakich księgach jest zapisane, że jak ktoś ma, jak wy to nazywacie, statut gwiazdy, to przeżywa dramat jeżdżąc tramwajem czy autobusem? Po prostu autor tego artykułu pisząc takie bzdety jest trzeba to wyraźnie powiedzieć, IDIOTĄ.

odpowiedz

Ocena: +7 [7]
~NoICo ? [2012-12-28 14:43]

Ja codziennie przychodze obladowana z torbami ze sklepu do domu . To nie zaden dramat . Jak rozbila samochod to tak ma .

odpowiedz

Ocena: +3 [9]
~jula [2012-12-28 12:55]

dajcie jej spokój. Ewa nigdy nie uważała się na jakąś gwiazdkę więc dlaczego miałby się limuzyną po Wawie wozić ? '-'

odpowiedz

Ocena: +6 [6]
~Fender [2012-12-28 11:25]

Faktycznie dramat... i jeszcze obładowana torbami, w których raczej nie było ziemniaków.

odpowiedz

Ocena: +4 [10]
~farnoholik [2012-12-28 10:25]

Chcałbym spotkać na przystanku Ewulkę księżniczkę z moich snów nosiłbym ją na rękach kocham Ewunię

odpowiedz