szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Ukochana Mozila ma dość życia z imprezowiczem

2012-12-27

Fakt.pl/fot. KAPIF

Ukochana Mozila ma dość życia z imprezowiczem
  A A A
 

Anna Cieślak (32 l.) podjęła się nie lada wyzwania. Jak udało nam się dowiedzieć, aktorka wierzy, że uda jej się zmienić swojego nowego ukochanego – Czesława Mozila (33 l.)

fakt
Ponoć dała mu ultimatum: będzie z nim, jeśli on nie będzie już prowadził takiego imprezowego trybu życia jak dotychczas i ograniczy swoje wypady z kolegami.

Juror „X Factora” nigdy nie ukrywał, że nie stroni od zakrapianych imprez z kolegami. Muzyk często chwalił się w internecie swoimi nocnymi wypadami, podczas których nie brakowało towarzystwa pięknych kobiet zafascynowanych Mozilem. Nic dziwnego, że Cieślak świadoma faktu, że Czesław do świętych nie należy, postanowiła ukrócić jego ekscesy.

Co na to artysta? Jako że ponoć zupełnie stracił głowę dla Anny, przyjął jej warunki bez szemrania. – Powiedział, że zrobi wszystko co w jego mocy i obiecał, że się zmieni – mówi Faktowi znajoma Mozila. Pierwsze efekty już widać. Ostatnio kumple Czesława poszli w odstawkę, a on spędza wieczory tylko z nową ukochaną, z którą od niedawna mieszka.

Wygląda to na terapię szokową. Ciekawe, jak długo Mozil wytrzyma taki ascetyczny tryb życia. Dotychczas nie znalazła się przecież żadna dziewczyna, która ujarzmiłaby tego niepoprawnego imprezowicza i kobieciarza. Oby nie okazało się w ostateczności, że Anna Cieślak porwała się z motyką na słońce...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl


oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!