szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

Doda w stanie wojny z Krupą

2012-12-11

Fakt.pl/fot. ONS

Doda w stanie wojny z Krupą
  A A A
 

I jedna, i druga to wielkie gwiazdy, które lubią, kiedy cały świat kręci się wokół nich. Doda (28 l.) znana jest z bezkompromisowego podejścia do spraw związanych z karierą, a i Joanna Krupa (33 l.) dobrze wie, jak wzbudzić zainteresowanie.

fakt
Jak dowiedział się Fakt, teraz będą miały wspólną menedżerkę. Ale czy na długo? Zaborcza Doda może podkraść Krupie Małgorzatę Leitner!

Wiele osób nie wierzy w sukces duetu Doda-Leitner. A wszystko przez to, że Dorota Rabczewska nie lubi konkurencji. Chciałaby, żeby jej menedżer zajmował się wyłącznie jej sprawami. Tymczasem Leitner będzie miała przecież na głowie pracę z Krupą, która na wiosnę zaczyna występy w 3. edycji show „Top Model. Zostań modelką”. Mało tego. Nie jest tajemnicą, że choć Doda i Krupa prawie się nie znają, to i tak nie darzą się szczególną sympatią. Modelka nawet pozwoliła sobie publicznie zakwestionować urodę piosenkarki. – Jeżeli Doda myśli, że jest najpiękniejsza, to dobrze dla niej. Chciałabym zobaczyć ją na żywo, czy rzeczywiście jest taka od a do z piękna – skomentowała tę wypowiedź Krupa, sugerując przy okazji, że wokalistka na pewno ma cellulit, tylko wstydzi się do niego przyznać. Innym razem zasugerowała kiedyś, że Doda – która wtedy marzyła o karierze w USA – posługuje się zbyt słabą angielszczyzną. – Ważne jest, żeby znać angielski, bez tego ani rusz. Trzeba się go nauczyć, jeszcze przed wyjazdem z kraju – radziła Krupa z przekąsem. A przecież Doda chętnie śpiewa po angielsku...

Warto też pamiętać, że swego czasu piosenkarka zerwała współpracę ze swoją wieloletnią opiekunką Mają Sablewską (32 l.), gdy ta wzięła pod skrzydła Marinę Łuczenko (23 l.). Trudno więc uwierzyć, że współpraca na linii Doda-Leitner-Krupa będzie układać się bezproblemowo. Tylko czekać, aż zaczną się problemy!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl


oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [1]
~CITA [2014-06-07 21:52]

Gdzie Krupa do Dody Ludzie RATUNKU

odpowiedz

Ocena: -2 [4]
~Kochanowski [2014-05-13 20:57]

Obie mogę w łóżku pogodzić, jeśli trzeba :)

odpowiedz