szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

Doda: Pieniądze mnie nie rajcują

2012-01-09

Fakt.pl/fot. Kapif.pl

Doda: Pieniądze mnie nie rajcują
  A A A
 

Luksusowe samochody, kreacje od czołowych projektantów mody i drogie zabawy - to wszystko nie ma już dla niej znaczenia. W życiu Dody (28 l.) przyszedł czas na zmiany. Dla gwiazdy liczy się teraz jedynie to, że ma obok siebie mężczyznę, którego kocha z wzajemnością.

fakt
Nigdy nie szczędziła pieniędzy na swoje stroje i wystawne życie. Jeszcze niedawno brylowała w modnych i drogich klubach. Dziś woli siedzieć na plaży z ukochanym Błażejem.

– Przyszedł taki moment, że zmieniłam priorytety w swoim życiu. Mnie już moje pieniądze, to co na siebie zakładam i czym jeżdżę nie rajcuje. Mnie to już nie kręci, nie interesuje – powiedziała gwiazda w rozmowie z Faktem. – Naprawdę będę dużo bardziej szczęśliwsza tam gdzie jest ciepło, siedząc w starym Mustangu z 1967 roku, ze swoim facetem, jedząc jakiegoś lobstera za 10 dolców, niż bujając się po wylansowanych imprezach – zapewnia nas Doda. Wygląda na to, że Rabczewska dojrzała.

Co zmieniło artystkę? Na pewno ogromny wpływ na to miał fakt, że ostatnie półtora roku dało jej się ostro we znaki. Najpierw dowiedziała się o strasznej chorobie, na którą zapadł jej ówczesny narzeczony Adam „Nergal” Darski (35 l.) i rozpoczęła walkę o życie jego i innych osób chorych na białaczkę. Adam pokonał chorobę, niestety, ich związek nie przetrwał tej ciężkiej próby i para rozstała się. Doda miała złamane serce.

Wszystkie te wydarzenia sprawiły, że Doda dojrzała. A gdy w jej życiu pojawił się choreograf – Błażej, była znowu gotowa na miłość. Teraz nie jest już dla niej ważne gdzie spędzają czas i co ona ma na sobie. Liczy się jedynie fakt, że ma obok siebie kochającego mężczyznę.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl
Zobacz także:

Sensacja z Polski!

Przesadziła?

Kozyra ostro o...

Kobiece hity!

Jak elegancko rozstać się z zakochaną kobietą!
oceń
2
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!