szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Beyonce w ciąży

2011-08-29

megafon.pl/fot.AP

Beyonce w ciąży
  A A A
 

Beyonce i Jay-Z spodziewają się pierwszego dziecka. Trzymająca się za brzuch wokalistka wzbudziła największe zainteresowanie podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards.

Jej przedstawiciel potwierdził, że Knowles jest w ciąży. Wydarzenie to stawia pod znakiem zapytania termin rozpoczęcia prac na planie remake'u filmu "Narodziny gwiazdy", w którym Beyoncé ma zagrać główną rolę. Reżyser projektu, Clint Eastwood, poinformował, że nie zamierza zastępować Beyoncé żadną inną aktorką i że spokojnie poczeka, aż artystka urodzi i przez jakiś czas przypilnuje malucha.

Obraz "Narodziny gwiazdy" nakręcił po raz pierwszy William A. Wellman w 1937 roku. Potem swoje wersje tego dzieła prezentowali jeszcze George Cukor (1954), Tae-hwan Lee (1960, jako "Star tansaeng") i Frank Pierson (1976). Klasyk opowiada o młodej piosenkarce i aktorce, która zakochuje się w gwiazdorze rocka.

Trwają poszukiwania aktora, który zagra główną rolę męską. Wśród faworytów wymienia się Willa Smitha i Christiana Bale'a.

Muzyczny dorobek przyszłej mamy zamyka longplay "4" z czerwca 2011 roku. Na dużym ekranie mogliśmy podziwiać ją ostatnio w thrillerze "Obsesja".
oceń
20
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +2 [2]
~Arek [2011-08-29 18:59]

Super :) Gratuluję parze! W końcu pani Beyonce jest tuż po 30ce i bardzo dobrze,że nie czekała z decyzją o ciąży zanim skończy 35 czy 40lat. Skoro piszesz,że występ Beyonce był najciekawszy i te jej głaskanie brzuszka po skończonym wykonaniu to zaraz poszukam sobie filmiku MTV Video Music Awards na YouTube i innych stronach. Życzę dużo zdrowia i miłości dla mamusi,oby dzidzia była zdrowa :)

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~Aneta-Bee :) [2011-08-29 18:50]

GRATULUJĘ! Oglądałam galę rozdania nagród Mtv VMA po północy i było warto :)) Była Lady Gaga w przebraniu,Katty Perry w różowych włosach,Nicki Minaj w przedziwnym stroju i peruce no i ONA... BEYONCE :) Wyglądała ślicznie w falowanych blond włosach i fioletowej marynarce z cekinami :) Po skończonym wykonaniu piosenki rzuciła mikrofon,odpięła marynarkę i pokazała wszystkim jak głaszcze brzuszek i była przy tym taka szczęśliwa,taka naturalna :)) A Jay-Z obecny na widowni wyglądał na najszczęśliwszego mężczyznę na świecie ;) Tak na moje damskie oko to są pierwsze 6-8tygodni ciąży,bo ciężko było to ocenić ponieważ miała na sobie jakiś pas podczas występu(czyli dzidzia powinna urodzić się na przełomie koniec lutego/początek kwietnia 2012). Życzę zdrówka dla przyszłej mamusi i malucha!

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Ewci@ [2011-08-29 18:13]

Jak będzie chłopak to przystojny, a jak dziewczyna to śliczna. Gratulacje.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~sasha [2011-08-29 18:07]

genialnie!!!;d bardzo się cieszę z tego faktu! :))

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~:> [2011-08-29 16:38]

Albo do taty,Jay-z jako facet,dosyć przystojny,a BeyoncĂŠ,też prześliczna jest.No to amen;>

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Poli [2011-08-29 16:23]

..no to pięknie..miejmy nadzieję że dzidziuś będzie podobny do mamy ;))..no i chyba wielki czas;)

odpowiedz