szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Łozo jedzie po Korze?

2011-03-06

Fakt / fot. Polsat

Łozo jedzie po Korze?
  A A A
 

Wojtek Łozowski najwyraźniej postanowił odkopać topór wojenny z Korą i pojechał po artystce, z którą zasiada w jury polsatowskiego show

Łozo na samym początku programu "Must be the music" miał spore spięcie z Korą. Teraz postanowił jeszcze "pojechać" po artystce.

Łozo zapytany czego spodziewa się po kwietniowych odcinkach na żywo odparł: - Ciekaw jestem jak uczestnicy będą kontrować dłuuuuuuugie wypowiedzi Kory - wyznał juror.

A początków w show chyba za dobrze nie wspomina. - Na pewno trochę czasu zajęło mi dostrojenie się z jury i znalezienie swojego miejsca w stadzie. Kora nie ułatwiła mi debiutu, ale potem już złapaliśmy wspólny vibe i jury działało bardzo sprawnie - opowiada Łozo.

Na koniec postanowił trochę podlizać się kolegom z jury. - Ela jest moją królową - wyznał. - Kobieta z mega dystansem do siebie i świata i z dużym poczuciem humoru. Adaśko to również bardzo pozytywna postać. Dużo śmiechu z nimi. A Kora, to Kora. Trochę z innego świata niż ja, ale ogromny szacunek dla tej damy.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl


oceń
2
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~KERRY [2013-07-12 12:22]

Kora musi odejść

odpowiedz