szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Kayah jedzie na zasłużony urlop

2010-02-11

eFakt.pl / fot. Fotoip.pl

Kayah jedzie na zasłużony urlop
  A A A
 

Liczne koncerty, praca nad nową płytą, a w dodatku zawirowania w życiu osobistym. Miniony rok był wyjątkowo wyczerpujący dla Kayah (43 l.).

efakt

Dlatego artystka postanowiła sobie zrobić krótkie wakacje w towarzystwie ukochanej osoby. Czyli syna Rocha (12 l.).

Komu jak komu, ale właśnie Kayah należą się przynajmniej dwa tygodnie solidnego odpoczynku. Wokalistka najwyraźniej uważa tak samo, bo spakowała walizki, wzięła syna Rocha i ruszyła w góry. Przez najbliższe dni Kayah będzie tylko myśleć o szusowaniu po pięknych alpejskich stokach. Bo właśnie właśnie w najwyższych europejskich górach będzie przez najbliższe dni odpoczywać artystka.

A powodów, by czuć się nieco zmęczoną ostatnimi wydarzeniami, Kayah ma co nie miara. Nie dość, że ostro pracowała nad swoją płytą, dała sylwestrowe show, to jeszcze rozstała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką (33 l.). Choć jak niedawno pisaliśmy, parę widziano na wspólnych zakupach w jednym z warszawskich sklepów z nartami, to ostatecznie w góry gwiazda wybrała się tylko z synkiem. Z pogodzenia na razie więc nici.

Artystkę spotkaliśmy wczoraj na warszawskim lotnisku. Mimo iż na jej twarzy było jeszcze widać trudy zeszłego roku, to już emocjonowała się wyjazdem. Szczęśliwy był też Roch, dla którego wakacje zimowe z mamą to prawdziwa gratka. Tym bardziej, że właśnie uczy się jeździć na snowboardzie.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.plZobacz także:

Potwór powraca!

Dzieci na sprzedaż

Kayah wciąż w cenie
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~maja [2010-02-15 07:39]

miłego wypoczynku !!!!
dobrych wakacji z dzieckiem !

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Natali [2010-02-15 01:54]

Uff
wyglada strasznie - bez makijażu prawie każda wygląda strasznie - jedynie Przybylska może pozwolić sobie na wyjscie bez malowania - bo ona zawsze wyglada slicznie

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gratis [2010-02-11 18:15]

Kayah jedzie..................................
Kiedyś trzeba zwolnić

odpowiedz