szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Muzyk Backstreet Boys ma świńską grypę

2009-10-07

Wania/ fot. ONS

Muzyk Backstreet Boys ma świńską grypę
  A A A
 

U jednego z muzyków Backstreet Boys zdiagnozowano świńską grypę. Choroba dopadła Briana Littrella. U pozostałych członków zespołu nie wykryto wirusa H1N1.Niedyspozycja Briana nieco pokrzyżowała plany zespołu, który jest w trakcie promocji swojego najnowszego wydawnictwa "This Is Us". Panowie musieli odwołać zaplanowany na poniedziałek występ w Hard Rock Cafe w Nowym Jorku i zrezygnować z pojawienia się w jednym z porannych programów rozrywkowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PŁYCIE "THIS IS US"


Nick Carter, AJ McLean i Howie Dorough robią co mogą, żeby uratować sytuację. Muzycy udzielili nawet kilku wywiadów. Zapytani o Briana AJ stwierdził, że muzyk czuje się paskudnie. "Siedzi teraz zamknięty w swoim pokoju, jakby był trędowaty".

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
Migotka215 [2009-10-07 16:43]

Szkoda mi go, Mam nadzieję że wyzdrowieje. Jako dorastająca nastolatka lubiłam ten zespół i chciałam znowu uslyszeć ich piorsenki.

odpowiedz

Ocena: -2 [2]
~ula [2009-10-07 15:23]

to oni jeszcze zyją?
nie wiem jak mozna lubić taka papkę popowa sztucznie wykreowana,taki produkt fabryczny nastawiony na wysokie dochody,nie sa żadnymi artystami z duszą,ble eble bleee amerykański plastyk.manufaktura ot co.żadna sztuka tylko kasa ,a te młolaty głuuupie byłyyy,no i są ,bo teraz tez sama chałtura .tylko zamiast bsb jest doda etc..

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~np [2009-10-07 14:59]

szkoda
mam nadzieje ze wyzdrowieje lubilam ich muzyke czy ktos wie czemu kevin nie jest w zespole?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź