szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

  A A A
 

W piątek informowaliśmy od incydencie podczas rozdania VIVA Comet, którego sprawcami byli ochroniarze Dody a ofiarą nagrodzeni w trakcie gali artyści z Grupy Operacyjnej (fot.My Music). Po informacjach przekazanych przez wokalistę grupy, Mieszko, zamieszczamy oświadczenie najbardziej poszkodowanego - Ziemowita (fot.My Music).

Po powrocie z gali VIVA COMET zaatakowany w hotelowej windzie producent Grupy Operacyjnej - Ziemowit znalazł się na pogotowiu. Obdukcja lekarska wykazała wstrząśnienie mózgu… Ziemowit skierowany został do specjalistycznej poradni neurologicznej.

Obrażenia ciała okazały się poważniejsze niż wydawało się bezpośrednio po incydencie. Jeśli okaże się, że stan Ziemowita wymaga dłuższej niż siedmiodniowa hospitalizacji, wówczas sprawa pobicia będzie ścigana z urzędu. Zostanie złożone odpowiednie zawiadomienie do prokuratury.

GRUPA OPERACYJNA W OBIEKTYWIE

„Jest mi żal Dody” – komentuje sprawę poszkodowany. „Wielu ludzi w branży zna jej problemy z uzależnieniem od narkotyków… Osobiście współczuję jej też znacznie poważniejszej przypadłości – cellulitisu. Cieszy mnie jednak, że nasz krytyka tej osoby okazała się nad wyraz celna. Rozumiem, że Doda szaleje z wściekłości i z uwagą śledzi wszystkie nasze poczynania. Podała nas do sądu? – to śmieszne, ale cywilizowane. Ta sprawa powinna znaleźć rozwiązanie w sądzie, jeśli Diamentowa Suczka czuje się pokrzywdzona. Ale W SĄDZIE, a nie W WINDZIE z dwoma ochroniarzami. A już absurdem jest dla mnie sugerowanie przez jej ochroniarzy, że są powiązani z mafią z Pruszkowa. Myślę, że powinien obrazić się za to Pruszków, a przede wszystkim prawdziwa mafia.”
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!