szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Kayah spłaca dług

2007-04-23

pH

  A A A
 

Czy praca może być zabawą, sposobem na nudę i rutynę? Okazuje się, że tak. W rozmowie, którą przeprowadziliśmy z Kayah (fot. AKPA), artystka opowiada o działalności wydawniczej, jaką prowadzi z ludźmi skupionymi wokół firmy Kayax. Wyznaje także, że taka forma pozascenicznej działalności jest rodzajem spłaty długu - zaciągniętego na początku jej własnej kariery artystycznej.Pomoc, którą Kayax oferuje obecnie innym artystom jest dla piosenkarki źródłem wielkiej satysfakcji. Przypomnijmy, że Kayax skupia w swoim katalogu takich wykonawców, jak, m.in.: Smolik, Zakopower, Maria Peszek, Krzysztof Kiljański. Swoją premierę w barwach wytwórni ma obecnie pierwsza solowa płyta byłej wokalistki Blue Cafe - Tatiany Okupnik.

W dalszej części rozmowy, Kayah porusza także temat polskiego showbiznesu i kwestie finansowe, które są jego nieodłączną częścią. Wg artystki braki w tym zakresie rekompensowane są ogromnymi nakładami wiary, pracy i czasu. Dodatkowo, sztuka w Polsce wydaje się być ogromnym luksusem, kiedy to człowiek staje przed dylematem, na co wydać pieniądze.

Kayah przyznaje także, że odbiorca muzyki oferowanej przez Kayax musi posiadać pewną kulturę, wrażliwość na dźwięki zmuszające do refleksji.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Kayah przeprowadzonej specjalnie dla WP:Kayah specjalnie dla WP


oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!