szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

  A A A
 

Depeche Mode (fot. Pomaton EMI) - legendarna grupa nagrała specjalnie dla nowego dodatku "The Sims™ 2: Własny Biznes" wyjątkową wersję popularnego utworu "Suffer Well", pochodzącego z albumu "Playing the Angel". Piosenka została właśnie udostępniona fanom zespołu i miłośnikom gier komputerowych.DEPECHE MODE W STUDIU I NA KONCERTACH


"Podobnie jak seria The Sims, Depeche Mode to fenomen w skali światowej, wyróżniający się własnym, niepowtarzalnym stylem. Dzięki naszej współpracy udało się połączyć dwie ikony świata rozrywki, dając fanom serii The Sims niepowtarzalną okazję posłuchania jednego z najpopularniejszych zespołów śpiewającego w języku Simów" - powiedział Steve Schnur - dyrektor ds. muzyki i marketingu muzycznego w firmie Electronic Arts. "Simlish to przede wszystkim język pełen emocji, dlatego też idealnie komponuje się z muzyką grupy Depeche Mode, która koncentruje się na tworzeniu nastroju i przemawia do ludzi na płaszczyźnie emocjonalnej."

Simlish - niepowtarzalny język Simów został stworzony przez programistów w trakcie eksperymentów z językiem ukraińskim i tagalskim - państwowym językiem Filipin. Ponadto, twórca serii The Sims - Will Wright - postanowił wykorzystać również elementy języka Navaho.

Wokalista Depeche Mode, David Gahan powiedział: "Zespół Depeche Mode od początku istnienia otwarty jest na wszelkie nowe propozycje prezentowania swojej muzyki. Pomysł nagrania utworu „Suffer Well” w języku Simów – simlish, był czymś naprawdę odjazdowym. I właśnie dlatego nie mogliśmy się mu oprzeć."

Teledysk do piosenki, przedstawiający grupę Depeche Mode i materiał filmowy z gry The Sims 2 Własny Biznes, został udostępniony na stronach thesims2.ea.com oraz www.depechemode.com

Ponadto, utwór ten znajduje się na ścieżce dźwiękowej The Sims 2 Własny Biznes, oficjalnego dodatku umożliwiającego prowadzenie działalności gospodarczej.

Oprócz „Suffer Well” zespołu Depeche Mode, w grze można także usłyszeć utwór Howarda Jonesa "Things Can Only Get Better", a także Kajagoogoo "Too Shy" oraz "Synthesized" w wykonaniu Epoxies.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!