szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Z Korą nadal nie jest dobrze?

2014-02-12

Wyjedzie szukać pomocy za granicą?

Od kilku miesięcy Kora zmaga się z problemami zdrowotnymi. Fani zdali sobie sprawę z powagi sytuacji, kiedy wokalistka zaczęła odwoływać koncerty i zniknęła zza stołu jurorskiego „Must Be The Music”. Zgodnie z zaleceniami lekarzy, Jackowska na jakiś czas wycofała się z aktywnego życia artystycznego.

Informacje o stanie zdrowia piosenkarki relacjonował „Fakt”. Na łamach gazety pojawiły się informacje, że Kora przeszła operację usunięcia jajników. Wygląda jednak na to, że to nie koniec walki.

KORA OPOWIADA O TRUDNYCH MOMENTACH
Zobacz także:

Problemy Ewy Bem

Poznajecie?

Królowa Doda

więcej
oceń
123
71
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Ania 01 [2014-10-30 19:39]

Aha nie wiem co napisać po takich informacjach

odpowiedz

Ocena: 0 [2]
~kilof [2014-02-25 11:05]

Też bym chciał prowadzić hulaszczy tryb życia i żeby jeszcze dobrze za to płacili i przymykali oczka na to ,że mam psa ,,jarającego'' trawkę.Taki wegan na czterech łapach.No niestety babka się starzeje a w tej branży,stare,żylaste odgrzewane kotlety już nie smakują jak świeża cielęcinka. Staruchy sadza się na krzesełku w jakimś tam jury i niech sobie jeszcze coś tam pogadają aby się nie czuli zapomniani. Dla mnie osobiście większość piosenek jak i teledysków Manaamu jest po prostu mroczna.Jak miałbym dzisiaj dzieci straszyć to zespołem Manaam.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Dora [2014-02-24 21:40]

No przykre to jest napewno,dobrze że jest wsparcie bliskich osób i napewno dobra opieka lekarska.Dziwię sie kobieta,które na tym forum w tak parszywy sposób wyrażaja swoje opinie.Niestety choroba nie wybiera,wszyskich nas zakopia w jednej ziemi,ale ludzie troche empatii!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~yyyy ta no? [2014-02-24 12:36]

woow

odpowiedz

Ocena: +1 [7]
~pawel [2014-02-22 16:12]

Współczuję jej bardzo. Jednak nie da się ukryć, że postrzegam ją dużo gorzej, gdy wyszło na jaw jak przez lata oszukiwała i zdradzała Jackowskiego.

odpowiedz

Ocena: -2 [4]
~O Rany [2014-02-21 21:41]

A co ona ma na tej glowie ?????

odpowiedz

Ocena: +6 [6]
~kyllo [2014-02-21 20:49]

Pani Olgo niech sie pani Trzyma wszyscy fani jestesmy z panią trzymamy kciuki

odpowiedz

Ocena: +9 [9]
~Władek [2014-02-21 11:19]

DO MIA. Widać mia, że naprawdę niewiele wiesz o raku jajnika. Ale nie dziwię się. Wiele kobiet w Polsce i na świecie ma taką wiedzę jak ty. Oświecę cie trochę. Rak jajnika nie rozwija się 20 lat. Nieprawda też, że od razu lekarz zobaczy duże zmiany na jajnikach. Nieprawda, że każda, nawet mała torbiel jajnika świadczy o raku. Jajnik jest z natury strukturą torbielowatą, a małe torbiele czynnościowe pojawiają się u każdej kobiety( przed menopauzą) co miesiąc i nie są rakiem jajnika. Teraz powiem Ci, co jest prawdą. Prawdą jest, że nie ma testów na całym świecie na wczesne wykrycie raka jajnika. Dlatego nazywa się "Cichym zabójcą kobiet". Cytologia, o której piszesz, może pomóc w wykryciu raka szyjki macicy, ale nie jajnika. Nie ma też swoistych markerów nowotworowych w krwi, które mogą dać sygnał, że choroba się rozwija. A kiedy we krwi marker jest bardzo wysoki, to rak jest już w stadium przerzutów wielonarządowych. Także nieprawdę opowiadasz, że Kora mogła się ustrzec raka jajnika. Według dzisiejszej wiedzy medycznej nie mogła i ty niestety też nie możesz. Jedyne, co kobiety mogą zrobić to obserwować uważnie swój organizm i zgłaszać lekarzowi wszystkie, nawet drobne odstępstwa od normy. I jeżeli oprócz dolegliwości trafi się na DOBREGO LEKARZA, takiego dr. House'a, który będzie dociekliwy, to może wykryje raka jajnika w drugim stadium bez przerzutów. Także mia, nie irytuj się, dbaj o zdrowie i zgłębiaj wiedzę medyczną zanim zaczniesz uczyć innych.

odpowiedz

Ocena: +7 [7]
~ula [2014-02-21 10:54]

Do wszystkich: Nie przepadam za Korą, ale ludzie!!! opamietajcie sie!!!! Dlaczego jestescie takimi istotami bez serca??? Tyle w was jadu i nienawiści. Pani Olgo ! zycze powrotu do zdrowia . Szkoda tylko ze artyści maja wsparcie innych artystów, a co z pozostałymi???nie artystami chorymi???

odpowiedz

Ocena: +8 [10]
jasminaxl [2014-02-21 10:26]

jest mi po prostu wstyd za te okropne komentarze ,ludzie co z wami ??????????????????? jak można być tak zawistnym i zyczyc komuś ,kogo si enawet osobiście nie zna tylego złego ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWROTU DO ZDROWIA PANI OLGO

odpowiedz

Ocena: 0 [66]
~fajeczka... [2014-02-12 14:33]

Nie litujcie się tak ,,wielce miłosierni" nad tą ĆPUNKĄ!! W Polsce chorych kobiet na ogólnie zwane ,,choroby kobiece" są tysiące Matek, Żon, młodych i tych w podeszłym wieku kobiet, żyjących ,,jak Bóg przykazał", ale nie ćpunek, tego przekleństwa XX wieku!!!! Kora to nie głupia dziewuszka, to stara ćpunka która chełpiła się tym że ćpa, być może to jej przyspieszyło tę chorobę, kto wie, kto wie!!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: -4 [16]
~n [2014-02-12 15:19]

chudnie, niedobrze, nikle szanse. Szkoda kobiety.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: -6 [14]
~mia [2014-02-20 14:34]

Napisałam kiedyś w tym temacie, że rak jajników rozwija się podstępnie nawet przez okres 20 lat i może przebiegać częściowo bezobjawowo, ale nie rozumiem faktu, jak kobieta światła, mieszkająca w dużym mieście, świadoma społecznie, mogła dopuścić do takiego stanu, tym bardziej, że w Polsce mamy także w ramach świadczeń NFZ programy darmowych badań dla kobiet po 50 roku życia, takich jak cytologia koniecznie uzupełniona o badanie ultrasonograficzne wnętrza kobiety, gdzie z dużą dokładnością można określić rozmiary nawet najmniejszych zmian czy narośli. Skoro sytuacja wyglądała tak, że z zaawansowanym ogromnym guzem trafiła na stół operacyjny, nasuwa się odpowiedź, że nie kontrolowała zdrowia i takich badań nie wykonywała. Wczesne rozpoznanie często można wyleczyć całkowicie (choć nie w każdym przypadku tak jest). Moja wypowiedź tu na forum oczywiście została zrozumiana opatrznie i nawet jakiś bezmózgowiec (nie wiem już jakiego rodzaju męskiego, czy żeńskiego) odpowiedział(a) mi, że głupio piszę, ponieważ jej czy jego znajoma "poszła do lekarza i było wszystko w porządku, a za 3 m-ce zmarła na raka. Więc jeśli to czytasz bezmózgowcu jeden, to przypominam, że wizyty u lekarza można pominąć, jak się ma wiedzę, jakie badania trzeba zrobić, ale badania trzeba regularnie robić, bo na podstawie tych badań stawia się diagnozę. Wyraziłam także zdziwienie pod adresem Kory, że miała ochotę stroić się, malować i mówić o zdrowym odżywianiu, jeśli zakładamy, że miała jakieś niepokojące objawy. Miałam na myśli to, że człowiek zaniepokojony stanem zdrowia, nie ma ochoty na nic, tylko patrzy sprawę wyjaśnić i dopiero, jak ma pewność, że wszystko jest O.K., wtedy wraca radość i wszystko z nią związane. Wiecie co bezmózgowiec mi odpowiedział, że piszę tak, bo zazdroszczę Korze ubrań i że mnie pewnie na takie nie stać. Akurat trafił jak kulą w płot, bo stać mnie na wszystko, tylko ja jeśli mam jakieś zmartwienie, to najpierw staram się go rozwiązać najlepiej jak tylko potrafię, a potem wraca ochota do życia pełną parą.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~Aniela [2014-02-20 13:51]

Współczuję. Nie ma niestety wieku na takie choroby.. Nie życzę nikomu takiego stanu zdrowia! Artyści nie odchodzą... Zostają w naszej pamięci, a przede wszystkim zostaje Wasza twórczość, a zwłaszcza ta piękna... Jestem emerytowanym pracownikiem Opery-artysta śpiewak i wiem, że jesteśmy wrażliwi na piękno, i oddani bez granic sztuce i możemy iść tylko do nieba!(jeżeli istnieje) za nasze piękne dusze...

odpowiedz

Ocena: -15 [17]
~monit [2014-02-20 10:39]

karma jest sprawiedliwa

odpowiedz

Ocena: +7 [9]
~Helen [2014-02-20 09:49]

Duzo Zdrowka

odpowiedz

Ocena: -11 [23]
~ja [2014-02-20 08:59]

może niech jej pies zamówi jakieś lekarstwa - w końcu kiedyś to już zrobił

odpowiedz

Ocena: +10 [12]
~mim [2014-02-20 06:59]

Tak już jest w tym życiu że nawet sława, bogactwo I władza nie uchronią nas przed tym co jest ostateczne, a w życiu chodzi o to by je przeżywać godnie I po ludzku... życzę zdowia I zdrowej refleksji nad sobą

odpowiedz

Ocena: +14 [28]
~ksero [2014-02-19 14:20]

Jestem głęboko oburzona takimi niskimi, chamskimi, komentarzami. Napiszcie tak, w podobnej sytuacji, o swoich najbliższych członkach rodziny!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +7 [17]
~normalny [2014-02-19 17:18]

hieny...dajcie spokój

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź