szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Najambitniejszy projekt muzyczny wszech czasów

2014-02-07

(Fot. mat. archiwalne )Pink Floyd "The Wall"

Historia muzyki, nie tylko rockowej, usłana jest wielkimi wydarzeniami, które nawet po kilkudziesięciu latach robią ogromne wrażenie. Rozmach, z jakim realizowane są niektóre projekty, jest wręcz niewyobrażalny, a budżety sięgające kilkudziesięciu milionów dolarów zapierają dech w piersiach. Jedną z takich charakterystycznych kart współczesnej historii jest spektakl „The Wall” grupy Pink Floyd. Uważane do dzisiaj za jedno z najambitniejszych przedsięwzięć w branży rozrywkowej, okazało się bardzo trudne do powtórzenia.Zobacz także:

Debiut Nataszy

Zniknął bez śladu

Nowy hit?

Szczere wyznanie

więcej
oceń
7
0
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -3 [5]
~rick? [2014-08-20 14:19]

Autorowi gratuluje wiedzy poczucia smaku. Ileż trzeba cukierków zjeść z chrzanem aby napisac przy cąłej sympatii do panów z Pink Floyd że The Wall to "Najambitniejszy projekt muzyczny wszech czasów"??? A słyszał Pan kiedyś może o wykonawcach z poza muzyki rockowej? Tak się składa notabene, że The Wall muzycznie jest jedną z niekoniecnzie wybitniejszych płyt Pink Floyd. Ciekawy ma klimat, otoczkę a w dodatku w 99% pomogła w tym zamordowana przez radio niereprezentatywna dla albumu piosenka Another Brick The Wall part 2, którą większość ziemskiej populacji utożsamia nie tyle z całym The Wall (nie mającym w połowie nawet tak rytmicznego pulsu) co w ogóle z Pink Floyd ! Zatem każdy może chyba stwierdzić, że autor nieco przesadził bo w teksćie najambitniejszy projekt muzyczny przeistacza się już projekt rozrywkowy....Ech....

odpowiedz

Ocena: -6 [8]
~xxp [2014-02-08 00:52]

twórczość artystyczna podobnie jak wypowiedź na forum to tylko jedna z opinii.Wcześniej grali trochę lepiej, a mogę napisać o wykonawcach na podobnym, lepszym poziomie "Led Zeppelin - Stairway To Heaven", lepszy jest Peter Gabriel oraz Genesis np. Abacab, Tangerine Dream i "High Hopes" (Wielkie Nadzieje) Pink Floyd z 1994 roku.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~TD [2014-02-20 14:40]

W latach 80-tych o wiele większe widowisko stworzyli Emerson Lake i Palmer. Koncerty z rozbudowaną sceną i rekwizytami oraz żywym tygrysem i stuosobową orkiestrą symfoniczną. Dali kilka koncertów w USA i musieli zakończyć tournee bo koszty ich przerosły...

odpowiedz

Ocena: -8 [16]
~fan [2014-02-08 01:11]

>>blogoslawieni ubodzy duchem<< Ludzie! Co Wy wiecie o duzych projektach, o spektaklach muzycznych? JEAN MICHEL JARRE - mowi Wam cos to imie i nazwisko? Poogladajcie sobie koncerty, jakie On daje juz ponad 30 lat. Moze sie czegos nauczycie i wowczas zabierajcie glos. Pozdrawiam.

odpowiedz

Ocena: +9 [9]
~n [2014-02-07 23:26]

cudo:)

odpowiedz