szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Paweł Kowalczyk oskarża współpracowników

2014-02-05

(Fot. AKPA )"Żeby zrobić taki falstart?"

Gdy po raz pierwszy pojawił się w programie „Idol” w 2004 roku, wielu widziało w nim ogromny potencjał i cechy przyszłej polskiej gwiazdy. Niesamowity talent muzyczny i charyzma na scenie sprawiały, że Paweł Kowalczyk był jednym z faworytów telewizyjnego show. Nie udało mu się zwyciężyć, ale wcale go to nie zniechęciło.

Dopiero kilka lat później wydał swój debiutancki krążek „Obsesja”. Niestety jego muzyczna wizja nie spotkała się z większym zainteresowaniem, a kolejne single promocyjne nie zdołały się przebić na listach przebojów. Po latach za zmarnowaną szansę artysta postanowił oskarżyć osoby z nim współpracujące…Zobacz także:

Debiut Nataszy

Zniknął bez śladu

Nowy hit?

Szczere wyznanie

więcej
oceń
2
3
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~fryc [2014-02-19 14:01]

chcieli chlopa zmielic i usmazyc i schrupac .. ale chyba on ma za twarde kosci.. i zbyt lykowaty jest i zbyt szczery i pikantny.. taka zadziora . NO powodzenia zycze.. niezly ten nowy material mile zaskoczenie . ale fajnie fajnie.. z tym ze to muza nie za bardzo dla plebsu.. a elity chyba wymordowane .Mam nadzieje ze chwyci poza granicami .bo by szkoda bylo na marnotrastwo puscic..

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~ani fan [2014-02-05 18:54]

Oby zdążył przed sześcdziesiątką...

odpowiedz