szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

4LOVE chcą być jak One Direction

2014-02-02

(Fot. mat. promo. )Tego potrzebują nastolatki?

Pół roku temu Adam Konkol (lider zespołu Łzy, odpowiedzialny za sukces Paulli i Alexandry) zauważył, że brakuje polskiego zespołu, odpowiednika One Direction. Przez ostatni rok firma Konkol Music szukała młodych wokalistów i w listopadzie 2013 roku po przesłuchaniu wszystkich nadesłanych piosenek demo utworzono zespół wokalny pod nazwą 4LOVE. "Spośród kilkuset zgłoszeń wybraliśmy czterech różnych pod każdym względem chłopaków" - mówi menedżer zespołu, Angelina Konkol.

Zespół 4LOVE tworzy grupa czterech chłopaków, którzy pochodzą z różnych rejonów Polski. Najmłodsi z nich mają po 17 i 18 lat. Ken, Ernest, Michał i Dawid - każdy z nich jest zupełnie inny, każdy ma inne możliwości wokalne i pomimo tego tworzą spójna całość. Zespół nagrał już pierwszy teledysk do piosenki ''Hej dziewczyno'', którego premiera przewidziana jest w Walentynki. Chłopcy od marca planują także wyruszyć w trasę koncertowa po całej Polsce.

''Kiedy pojechaliśmy na zgrupowanie, poznaliśmy się, zaczęła się ciężka praca. Nagraliśmy pierwszy kawałek pt. ''Hej dziewczyno''. Piosenka wyszła super. Podczas zgrupowania powstał też nasz pierwszy profesjonalny teledysk oraz sesja zdjęciowa. Na planie ubawiliśmy się za wszystkie czasy. Poznaliśmy się, zaprzyjaźniliśmy się. Możemy powiedzieć, że teraz jesteśmy kumplami z jednej paczki'' mówią chłopcy z 4LOVE.Zobacz także:

Polacy oszaleli

Koniec Budki

Nowa dziewczyna

Bez hamulców

więcej
oceń
1
6
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +3 [9]
~Directionerka [2014-02-08 15:12]

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +3 [7]
magdalenageb5 [2014-02-27 16:53]

przepraszam od razu za to co napiszę, ale wasza piosenka nie wyszła super Jest totalną podróbą WMYB, na zdjęciach z tej waszej ala sesji wyglądacie tak samo jak 1D, azuważając że was jest 4 a ich 5. Nigdy im nie dorównacie...Zajmijcie się lepiej Disco Polo i nie psujcie czegoś na co ktoś pracował latami ... Zacznijcie tworzyc swoje i nie upodobniajcie się do 1D bo Directionerki i tak was znienawidzą... W tym ja.. Dlatego ogarnijcie się.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +3 [5]
rafalzki [2014-05-02 19:27]

Głosy nie dopasowane do siebie i kiepsko wkomponowane w muzykę - kiepska produkcja ze strony technicznej. Twórczość kiepska. Zaden nie jest urokliwy, a to tutaj ważne. (target tego boysbandu to w końcu młode dziewczyny) A ten osobnik w podkoszulce z wisiorem, swoim stylem bycia przypomina geja. Kobiecie ruchy, non stop sie przegląda i myśli że mając lekką muskulaturę jest mistrzem w podkoszulce. (Zobaczcie jak bez przerwy pokazuje się w podkoszulce na zdjęciach :) A całe dzieło wieńczy jego prawdziwe imie: Ken! Oco z tym chodzi. To ma być coś na miarę światowego One Direction ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź