szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Cleo i Donatan w kolejnym teledysku

2014-01-29

(Fot. You Tube )Powtórzą sukces?

Cleo i Donatan mogą uznać rok 2013 za przełomowy w ich wspólnej karierze. Utwór stworzony dla żartu, stał jednym z największych polskich przebojów. Już w pierwszym tygodniu teledysk do singla „My Słowianie” pobił wszelkie rekordy popularności i kwestią czasu było zdobycie list przebojów. Hit zwrócił uwagę na twórczość zarówno samego Donatana jak i Cleo, której wcześniej nikt nie doceniał. Poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko i z taką świadomością duet wziął się do pracy nad kolejnym dziełem. Właśnie pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące nowej produkcji.Zobacz także:

Polacy oszaleli

Koniec Budki

Nowa dziewczyna

Bez hamulców

więcej
oceń
45
57
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +43 [61]
~donut [2014-01-31 16:34]

Co to za słowiański pseudonim Cleo? Ja rozumiem, że p. Klepko chciała być bardziej światowa [* zagranico], ale skoro już napisała taki piękny poemat o Słowianach (albowiem to ona odpowiada za słowa tego wątpliwej jakości utworu), to może lepiej, gdyby podpisała się Rzypicha albo Krasula. Przynajmniej mówiłoby to coś o jej barwie głosu.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Ocena: +38 [60]
~mambpbambo [2014-01-31 16:40]

Już dawno nikt tak publicznie nie poniżył Polek jak ta pani tekstem piosenki. Tu nie chodzi o "dystans", tu chodzi o kwestię smaku, dobrego gustu oraz kultury.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +33 [65]
~ZZ [2014-01-31 12:05]

Teledysk z cycami, pannicami z zalotnie rozdziawionymi gębami, okropny. Wulgaryzm pogłębiają masielnice z którymi zmagają sie panny. Co to miało być?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +28 [38]
~123 [2014-01-31 17:14]

pokazała co ma najlepsze to odnieśli sukces............sex sprzedaje się najlepiej a piosenka jest do bani

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +26 [42]
~mk [2014-01-31 14:21]

Dla mnie to żenada 2013 roku i obraza muzyki.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +24 [30]
~lolololotro [2014-01-31 18:11]

Nie wciskajcie ludziom kitu. Nikt na to nie czeka, a Polacy nie oszaleli na punkcie Cleło, bo jednak nasi rodacy mają nieco lepszy gust. Kupione Wyswietlenia na YT to jeszcze nie prawdziwy sukces, to "sukces" wciśnięty ludziom do tyłka pod ich niewiedzę. Tak samo rzecz się ma z "fanami" Cleo na FB - takich fanów się kupuje (podobnie jak Chodakowska, ale nie o tym skoku na kasę tu mówimy). Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale z każdego gniota, mając odpowiednią ilość kasy da się zrobić hit. A jeszcze jak się na początku klipu wmówi, że to "luzacki kawałek dla ludzi z dystansem", a nie wsiowa przytupanka na zabawy remizowe (czym de facto jest ten "utwór") i opłaci stacje radiowe, aby puszczały to do porzygu (aczkolwiek mi rzygac się zachciało po 20 sekundach oglądania i tym bardziej słuchania) to mamy taki quasi-hit. Potem jakiś pseudodziennikarzyna pisze te wypocone peany i sugeruje, że jesteśmy świadkami narodzin nowych gwiazd. a tak naprawdę szef mu kazal, bo pan Pączek zamówił artykuł sponsorowany i dokonał przelewu. Pracuję w mediach, tak to działa.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +24 [42]
~punkt G [2014-01-31 12:54]

Kim jest nowy idol mediów? Donatan, wielbiciel słowiańskich biustów i Armii Czerwonej Przez osiem lat mieszkał w Rosji, czuje się w połowie Polakiem, a w połowie Rosjaninem. Mówi, że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę, a nasz Kościół katolicki to „ambasadorstwo na rzecz zupełnie obcej kultury”. Lansowany przez niego panslawizm staje się w hip-hopie konkurencją dla utworów pokazujących polski patriotyzm czy tradycję Żołnierzy Wyklętych - czytam w "Gazecie Polskiej". „My, Słowianki, wiemy jak użyć mowy ciała, wiemy, jak poruszać tym, co mama w genach dała” – w rytm utworu „My, Słowianie” podryguje już cała Polska. Wydekoltowane dziewczęta na tle swojskiej chaty, prosty tekst o wódce i łatwych kobietach okazał się receptą na sukces. Profesjonalne, wysokobudżetowe teledyski, dziesiątki wywiadów, miliony wyświetleń kolejnych utworów. Wreszcie diamentowa płyta, niezaprzeczalny zdawałoby się sukces. Donatan, a właściwie Witold Czamara. Autor i producent „Równonocy”, płyty, która – jak pokazują wyniki sprzedaży – stała się płytą diamentową. Jest jednak i druga strona sukcesu, o której nie ma pojęcia ponad 90 proc. wielbicieli wpadającej w ucho muzyki. Mało kto wie, że autor utworu kreujący się na największego piewcę panslawizmu, przekonuje, że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę, Kościół katolicki jest Polakom „kulturowo obcy”, a zbliżenie na linii Polska–Rosja jest koniecznością. – Zawsze propagowanie Słowiańszczyzny jako rzekomej wartości wspólnej, jedności, miało realizować interesy rosyjskie – komentuje ideologię Donatana dr Jerzy Targalski ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +19 [21]
~Kobieta [2014-01-31 15:14]

Ojej, a gdzie nasze resortowe feministki, Szczuki, Srody, Tysiunce i inne? co feministki nazwały by oburzającym w tym teledysku? Odpowiedź brzmi WSZYSTKO. Kobieta, jako przedmiot konsumpcji (wymieniany razem z wódką), obiekt seksualny (o zgrozo!) a co najgorsze - feminisie w tej spawie akceptująca takie podejście do siebie... No nie, jak by to usłyszała ta pańcia od rytualnych skrobanek w Wigilię, to musiałaby chyba w Wielkanoc wyskrobywać z siebie złe wrażenie :-)

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +19 [25]
~donat [2014-01-31 14:54]

donatan - wstyd polskigo rapu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +19 [31]
~miki [2014-01-31 12:24]

za co?! co ja Ci Panie zrobiłem, że musze takie kufno słuchać?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +19 [21]
~polo [2014-01-31 11:47]

To nie jest słowiańskość. Kupiłem płytę i jestem zażenowany. Są może 3 utwory, które mi się podobają, natomiast tekstowo jest to promowanie tego co w narodzie najgorsze. Do tego gratis do tej płyty przy zamawianiu przez internet dostałem taka gdzie śpiewają o piciu, rzyganiu, kopulowaniu i tak w kółko. Głowa boli jak po obejrzeniu filmu o jakieś totalnej patologii społecznej. Poczułem się jakby ktoś chciał mnie zdegradować mentalnie do roli menela.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +18 [30]
~gaga [2014-01-31 11:49]

Syf jakich mało, bez elementarnych reguł "tworzenia" muzyki. Chaos, fałsz, degrengolada. Bez cienia polskich elementów. Wzorce ukraińskie i ruskie czyli "nie do tańca, nie do różańca." Na siłę wciskają głupolom, że tego się słucha.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +16 [24]
~Ula [2014-01-31 12:53]

ciekawe, zwulgaryzowana wizja dostępnych od zaraz słowiańskich kobiet, jaką prezentuje w swoim utworze Donatan, nie wzbudziła tym razem oburzenia liderów politycznie poprawnej opinii publicznej. To o tyle zastanawiające, że w przypadku przedmiotowego traktowania choćby pracujących w naszym kraju ukraińskich sprzątaczek te same media zajmowały dość jednoznaczne stanowisko. Tym razem wyzywające kobiety podrygujące w takt słów: „W genach mamy to, czego nie ma nikt inny / Zjeżdżają do nas z wielu świata stron / Tu dobra wódka i dobre dziewczyny / Szukaj u nas idealnych żon” nie oburzają.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +15 [27]
~gżamik [2014-01-31 21:35]

bez jaj,ten monolog ma być furtką do gwiazdorstwa,kto za tym stoi,wmuszanie dziadostwa w ucho poprzez różne "echy " i "achy" ma być super twórczością?!!!bez jaj,ble!!!

odpowiedz

Ocena: +15 [17]
~emel [2014-01-31 18:09]

Pracuja nad nowym dziełem? To pierwsze dzielo to jakas tandeta dla ciemnych cwoków dyskopolowych.Pewnie drugie bedzie takie same

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +15 [15]
~babcia [2014-01-31 16:11]

Przestańcie promować to beczace coś tak jak kiedyś beczącą okupnik. Dość tandety promowanej gdziesie da. jak becząca okupnik wyjeczałą sky fall to aż uszy wiedły a słuch mam słaby wiec nawet przecietnie zaspiewany utór by u mnie przeszedł ale te dwa rechoty są nie do zniesienia.

odpowiedz

Ocena: +14 [44]
~Kasztelan_Mirmił [2014-01-31 21:30]

Niech już lepiej nie powraca, bo na wymioty zbiera jak ją widzę! Piosenka tak tandetna, że tylko prostakom-burakom i umysłowo chorym może się podobać, normalny czegoś takiego by nie słuchał!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +14 [16]
~DFVEAS [2014-01-31 11:50]

JAKBY NIE SŁOWIANKI NIKT BY NAWET TEGO NIE ZAUWAŻYŁ MYŚLICIE ZE W ANGLI SPODOBAŁA IM SIĘ PIOSENKA ŻART CHYBA JAKIS JA POLAK MUSIAŁEM OARE RAZY POSŁUCHAC ZEBY ZROZUMIEC , TELEDYSK FAJNY I TYLE DZIEWCZYNY ZROBIŁY ROBOTE.

odpowiedz

Ocena: +13 [15]
~bleee [2014-01-31 17:07]

jaki sukces ???? coś się chyba komuś po bało i to ostro. mało komu podoba się ten kwik pannicy ze sznaps barytonem, więc o jakim tu mowa sukcesie ?

odpowiedz

Ocena: +13 [13]
~polo [2014-01-31 16:04]

To nie jest słowiańskość. Kupiłem płytę i jestem zażenowany. Są może 3 utwory, które mi się podobają, natomiast tekstowo jest to promowanie tego co w narodzie najgorsze. Do tego gratis do tej płyty przy zamawianiu przez internet dostałem taka gdzie śpiewają o piciu, rzyganiu, kopulowaniu i tak w kółko. Głowa boli jak po obejrzeniu filmu o jakieś totalnej patologii społecznej. Poczułem się jakby ktoś chciał mnie zdegradować mentalnie do roli menela.

odpowiedz