szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Cleo i Donatan w kolejnym teledysku

2014-01-29

(Fot. You Tube )Powtórzą sukces?

Cleo i Donatan mogą uznać rok 2013 za przełomowy w ich wspólnej karierze. Utwór stworzony dla żartu, stał jednym z największych polskich przebojów. Już w pierwszym tygodniu teledysk do singla „My Słowianie” pobił wszelkie rekordy popularności i kwestią czasu było zdobycie list przebojów. Hit zwrócił uwagę na twórczość zarówno samego Donatana jak i Cleo, której wcześniej nikt nie doceniał. Poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko i z taką świadomością duet wziął się do pracy nad kolejnym dziełem. Właśnie pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące nowej produkcji.Zobacz także:

Polacy oszaleli

Koniec Budki

Nowa dziewczyna

Bez hamulców

więcej
oceń
45
57
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +14 [16]
~DFVEAS [2014-01-31 11:50]

JAKBY NIE SŁOWIANKI NIKT BY NAWET TEGO NIE ZAUWAŻYŁ MYŚLICIE ZE W ANGLI SPODOBAŁA IM SIĘ PIOSENKA ŻART CHYBA JAKIS JA POLAK MUSIAŁEM OARE RAZY POSŁUCHAC ZEBY ZROZUMIEC , TELEDYSK FAJNY I TYLE DZIEWCZYNY ZROBIŁY ROBOTE.

odpowiedz

Ocena: +9 [13]
~gm. [2014-01-31 11:48]

Dziewczyny stojące z tyłu na zdjęciu ale mają polewkę z niej !

odpowiedz

Ocena: +13 [21]
~viva [2014-01-31 11:47]

Okropna ta piosenka. Poniżająca Polskie Kobiety. Takie jakieś prostackie zachwalanie cycków, jakieś seksistowskie podteksty. Co za tandetna szmira, jak takie coś w ogóle może być nadawane? Takie rzeczy puszcza się aby perfidnie zakpić z przeciwnika. Prostaki się cieszą nie rozumiejąc, że w gruncie rzeczy im ubliżają.

odpowiedz

Ocena: +8 [16]
~konrado [2014-01-31 11:44]

jak dla mnie, forma przerosła treść, fajnie się slucha kawlka "my Słowianie" z wyłączonym dżwiękiem, i dobrze bo nacisk na to co daaaaaa!!!!łaaaaa, miaaaaaa!ła i ta kreeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w, jest poprostu zabójcza dla ukladu nerwowego i daleka do dobrych produkcji muzycznych, jednym słowem kicz :D

odpowiedz

Ocena: +3 [5]
~Kicia [2014-01-31 11:37]

Rosyjskie korzenie Donatana - piewcy panslawizmu Czamara ma niemal 30 lat. Urodził się w Krakowie, jednak długi czas mieszkał w Taganrogu (Rosja, region rostowski), skąd pochodzi jego ojciec. Na temat tego okresu i kontaktów z Rosjanami wypowiada się niewiele. Jako producent nie wyróżniał się niczym szczególnym, nagrywając wraz z lokalnymi raperami. Sukces przyszedł, kiedy wydał płytę „Równonoc”, na którą udało mu się zaprosić czołówkę polskiej sceny hip-hop. Płyta w całości poświęcona jest słowiańskim mitom. – Jestem w połowie Polakiem, a w połowie Rosjaninem, czyli stuprocentowym Słowianinem – przekonywał w jednym z wywiadów. Na każdym kroku podkreśla, że jego zdaniem polska kultura ma korzenie na Wschodzie, w Słowiańszczyźnie, która została „wybita” przez krwiożerczych chrześcijan. O św. Wojciechu mówi np.: „Ten, który paląc ludzi, zmuszał ich do przejścia na wiarę niebędącą naszą wiarą narodowąâ€. Katolicyzm jest dla niego „wiarą przyniesionąâ€, a sam Kościół w Polsce to „ambasadorstwo na rzecz zupełnie obcej kultury” – przekonywał w rozmowie z tygodnikiem „Wprost”. – Polacy i Rosjanie nie różnią się między sobą. Podobnie zresztą jak Ukraińcy czy Białorusini. Jesteśmy tymi samymi ludźmi, z tej samej grupy etnicznej – jesteśmy Słowianami – zapewnia. Co ciekawe, uwielbienie Donatana do Słowian splata się z jednoczesną gloryfikacją Armii Czerwonej i Związku Sowieckiego. W internecie łatwo można znaleźć fotografie, na których ubrany jest w odzież z emblematami sierpa i młota. – Relacje historyczne między Polską i Rosją były i są skomplikowane. Dziś pamięta się to, co złego przyniosły najpierw rozbiory, a potem czasy powojenne, nikt nie wspomina pozytywnego działania Rosji – mówił Czamara w wywiadzie dla serwisu Hiphop.pl. Dopytywany, wskazuje, że chodzi o „chociażby ponad milion żołnierzy rosyjskich, którzy zginęli, wypierając wojska niemieckie z Polski”. O samym okresie powojennym mówi jeszcze ciekawiej. – Komunizmu w Polsce nigdy nie było, komunizm to utopijny ustrój, w którym bez środków pieniężnych możesz nabywać rzeczy. (...) Tak nie było nigdzie oprócz wyobraźni Marksa i Engelsa – przekonuje. I dodaje: – Komunizm proponował ludziom równość i darmowy dostęp do wszystkiego, z założenia nie miało to racji bytu, ludzie zobaczyli, że to fikcja i zrezygnowali z tego.

odpowiedz

Ocena: +3 [5]
~zdj.3. [2014-01-31 11:31]

..zapałki w rękach dziecka to pożar..

odpowiedz