szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Cleo i Donatan w kolejnym teledysku

2014-01-29

(Fot. You Tube )Powtórzą sukces?

Cleo i Donatan mogą uznać rok 2013 za przełomowy w ich wspólnej karierze. Utwór stworzony dla żartu, stał jednym z największych polskich przebojów. Już w pierwszym tygodniu teledysk do singla „My Słowianie” pobił wszelkie rekordy popularności i kwestią czasu było zdobycie list przebojów. Hit zwrócił uwagę na twórczość zarówno samego Donatana jak i Cleo, której wcześniej nikt nie doceniał. Poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko i z taką świadomością duet wziął się do pracy nad kolejnym dziełem. Właśnie pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące nowej produkcji.Zobacz także:

Polacy oszaleli

Koniec Budki

Nowa dziewczyna

Bez hamulców

więcej
oceń
45
57
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +13 [17]
~rozum [2014-01-31 13:37]

Tak go "na sile" promuja jak Owsiaka i WOSPowa scieme. Czyby czas zamienic jakanie Owsiaka na hiphopanie Donatana?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: +6 [6]
~Andrzej M. [2014-01-31 20:05]

Przynajmniej łatwo zrozumieć dlaczego jesteśmy niszowym narodem, wbrew własnemu mniemaniu o sobie. Donatan i "Słowianie" to katastrofa! Głupie, tandetne, beznadziejne! Lansujemy prymityw! Ale w tym kraju niewielki procent ludzi jest w stanie to zrozumieć!

odpowiedz

Ocena: +3 [9]
~dziunia [2014-01-31 13:35]

Coś mi się widzi, że tego Donatana to podesłał putinek w sukurs donaldkowi. A tak a pro tych wspólnych korzeni słowiańskich to jak świat światem nigdy Ruski nie będzie dla Polaka bratem. Tekst piosenki uwlaczajacy godnosci. Jedyne co mamy do zaoferowania to cycki. Slave czyli niewolnik, słaby powod do dumy.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +4 [6]
~Tychy [2014-01-31 13:32]

On posługuje się sowiecką propagandą przeciw Polsce. To wyraźnie trzeba tutaj powiedzieć. Dokonuje kłamstwa sowieckiej propagandy w skrajnie antypolskich wypowiedziach. To jest działanie z pozycji ideologii sowiecko imperialnej niszczącej pamięć milionów ofiar polskich pomordowanych przez sowietów.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +6 [8]
~koko [2014-01-31 13:12]

Widać, że lansują poprawny politycznie hip hop polo :) Tak inni mówią o rzeczywistości która otacza nas w Polsce, o patologiach więc to zły hip hop. A kobiety machające biustami przed kamerą dam sobie rękę uciąć, że te Panie z teledysku nie są Polkami a tym bardziej słowiankami.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +1 [3]
~rex [2014-01-31 13:12]

To co robi ten człowiek wpisuje się w panslawizm przez dziesięciolecia promowany i zaprowadzany przez carską Rosję. Polegał on na narzuceniu narodom słowiańskim, przede wszystkim znajdującym się pod panowaniem rosyjskim, ale nie tylko, wizji unifikacji słowiańskiej. Miała ona polegać na wyzbyciu się tożsamości narodowej i religijnej w imię właśnie "słowiańszczyzny", pod patronatem rosyjskim. Rosjanie dążyli do eliminacji religii, bo prawosławie, które wyznawali, nie bardzo mogło stanowić alternatywę dla katolicyzmu. A katolicyzm, szczególnie w Polsce, był ostoją ducha narodowego i patriotyzmu. Nie muszę chyba pisać, że nie działo się to wszystko spontanicznie. Pewnie nie dzieje się i dzisiaj, o czym mogą świadczyć pieniądze wydawane przez Donatana. Skąd niby w biednej Rosji mógł się ich dorobić. I jeszcze jedno, dzisiaj wizja europejskiego raju już nikogo nie pociąga, stąd więc PO-stkomuniści i liberałowie wracają do idei z okresu carskiej Rosji. Oni zawsze muszą się komuś wysługiwać

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +6 [8]
~gong [2014-01-31 13:08]

Donatan - czyli nie jesteś Słowianinem... Z naukowego punktu widzenia są: Słowianie zachodni - czyli my Polacy, Czesi. Słowianie południowi, przede wszystkim: Chorwaci, Serbowie, Słowency, Bułgarzy... Po czym są tzw. Słowianie wschodni: Ukraincy, Białorusini i owi Rosjanie... I tak jak, Białorusinom nie można odmówić słowiańskości, oraz 60% tej słowiańskości nie można odmówić Ukraincom, tak wśród Rosjan, nawet tych najbardziej rdzennych - czyli Moskali tej słowiańskości to ze świecą szukać. Rosjanie przede wszystkim wywodzą się od niechcianych resztek sposród wikingów najeżdżających dzikie tereny Rusi, oraz od dzikich hord mongolskich. Tu właśnie jest początek rosyjskości - czyli wymieszanie dwóch nacji, które za nic miały sobie wolność, szacunek do obcych, czy dotrzymywanie słowa - pigułka słowianskosci. Oczywiście z czasem kiedy ci Moskale zaczęli tworzyć swą "państwowość" - Księstwo moskiweskie (w Polsce,Czechach były już wielkie królestwa...) i mieli już kontakty ze Słowianami, czyli przede wszystkim z Królestwem Polskim, a że sobą nic nie reprezentowali w sensie ucywilizowania, to najzwyczajniej zazdrościli cywilizacji zachodniej, po czym podpatrywali naszą kulturę i praktycznie wszystkie obrządki z naszej słowiańskości sobie przyswoili... A przeciez te wyżej opisane cechy wśród Rosjan-Moskali jak - łgarstwo, chciwość, pogarda - są jak najbardziej dziś aktualne... Oczywiście nie można generalizować wszystkich Rosjan - bo z przeciętnym Rosjaninem (zazwyczaj spoza Moskwy) można normlanie pogadać, ale tutaj pojawia się inna kwestia. A jest nią świadome słowianizowanie obszarów Rosji poprzez wszelkiego rodzaju wywózki, które swój początek miały od czasów zaborów (dwie pieczenie na jednym ogniu...) Moskale uciwilizowywali swoje podbite, okupowane regiony Syberii i Kaukazu, a przy tym osłabiając swoich wrógów jak Polskę, z którą aby wygrać musieli się układać z innymi kulturami, tym samym dając po raz kolejny dowód na istnienie swych głównych podłych cech... I na koniec jeszcze. Nie ma takiego przykładu wśród każdych innych grup, czy kultur w dziejach ludzkości, nie ma wśród kultury germańskiej - Niemców i anglików, romańskiej - Włochów i Francuzów, przykładu na wewnętrzne unicestwianie się - a przypomnę tylko XX wiek i okres lediwe 20 lat gdzie Moskale za sprawą wielkiego głodu mają na swoim sumieniu ponad 40 mln istnień... Rosjanie tak bardzo chcą uchodzić za Słowian, tak bardzo się z naszą słowiańską kulturą utożsamiają, tak często kiedy im to na rękę odwołują się do słowa "my BRACIA", ale zapominają ile razy dopuścili się ludobójstwa, ile złego uczynili, aby tą słowiańską kulturę zniszczyć! Ja nie chcę mieć takich "braci"! Wszystkiego dobrego rodacy. W jedności siła!pigułka słowianskosci

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +18 [30]
~gaga [2014-01-31 11:49]

Syf jakich mało, bez elementarnych reguł "tworzenia" muzyki. Chaos, fałsz, degrengolada. Bez cienia polskich elementów. Wzorce ukraińskie i ruskie czyli "nie do tańca, nie do różańca." Na siłę wciskają głupolom, że tego się słucha.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +6 [8]
~Kamil [2014-01-31 11:48]

przypomina mi się bardzo polska stara pieśń: "Kto powiedział, że Moskale są to bracia nas - Lechitów, temu pierwszy w łeb wypalę pod kościołem karmelitów. Oto jest wolności śpiew, my za nią przelejem krew."

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +19 [21]
~polo [2014-01-31 11:47]

To nie jest słowiańskość. Kupiłem płytę i jestem zażenowany. Są może 3 utwory, które mi się podobają, natomiast tekstowo jest to promowanie tego co w narodzie najgorsze. Do tego gratis do tej płyty przy zamawianiu przez internet dostałem taka gdzie śpiewają o piciu, rzyganiu, kopulowaniu i tak w kółko. Głowa boli jak po obejrzeniu filmu o jakieś totalnej patologii społecznej. Poczułem się jakby ktoś chciał mnie zdegradować mentalnie do roli menela.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +7 [9]
~rybka [2014-01-31 11:42]

DONATAN eto DONskij TANcor Czyli Sovietskij RAPPPer-tapper

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +3 [9]
~G-punkt [2014-01-31 11:38]

Kim jest nowy idol mediów? Donatan, wielbiciel słowiańskich biustów i Armii Czerwonej Przez osiem lat mieszkał w Rosji, czuje się w połowie Polakiem, a w połowie Rosjaninem. Mówi, że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę, a nasz Kościół katolicki to „ambasadorstwo na rzecz zupełnie obcej kultury”. Lansowany przez niego panslawizm staje się w hip-hopie konkurencją dla utworów pokazujących polski patriotyzm czy tradycję Żołnierzy Wyklętych - czytam w "Gazecie Polskiej". „My, Słowianki, wiemy jak użyć mowy ciała, wiemy, jak poruszać tym, co mama w genach dała” – w rytm utworu „My, Słowianie” podryguje już cała Polska. Wydekoltowane dziewczęta na tle swojskiej chaty, prosty tekst o wódce i łatwych kobietach okazał się receptą na sukces. Profesjonalne, wysokobudżetowe teledyski, dziesiątki wywiadów, miliony wyświetleń kolejnych utworów. Wreszcie diamentowa płyta, niezaprzeczalny zdawałoby się sukces. Donatan, a właściwie Witold Czamara. Autor i producent „Równonocy”, płyty, która – jak pokazują wyniki sprzedaży – stała się płytą diamentową. Jest jednak i druga strona sukcesu, o której nie ma pojęcia ponad 90 proc. wielbicieli wpadającej w ucho muzyki. Mało kto wie, że autor utworu kreujący się na największego piewcę panslawizmu, przekonuje, że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę, Kościół katolicki jest Polakom „kulturowo obcy”, a zbliżenie na linii Polska–Rosja jest koniecznością. – Zawsze propagowanie Słowiańszczyzny jako rzekomej wartości wspólnej, jedności, miało realizować interesy rosyjskie – komentuje ideologię Donatana dr Jerzy Targalski ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +7 [7]
~fan [2014-01-31 19:57]

ona jest brzydka

odpowiedz

Ocena: +6 [8]
~jest super [2014-01-31 11:34]

Klip Donatana podoba się również na Zachodzie, czas antenowy poświęciła mu nawet telewizja BBC News czy francuski serwis Courrier International, wchodzący w skład grupy lewicowego „Le Monde”. Nic dziwnego. Wschodnia Europa od zawsze chętnie pokazywana jest jako połączenie skansenu z domem publicznym. Świadczy o tym choćby popularność „wieczorów kawalerskich”, organizowanych tu przez angielskich robotników.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +9 [13]
~Ula [2014-01-31 11:32]

ciekawe, zwulgaryzowana wizja dostępnych od zaraz słowiańskich kobiet, jaką prezentuje w swoim utworze Donatan, nie wzbudziła tym razem oburzenia liderów politycznie poprawnej opinii publicznej. To o tyle zastanawiające, że w przypadku przedmiotowego traktowania choćby pracujących w naszym kraju ukraińskich sprzątaczek te same media zajmowały dość jednoznaczne stanowisko. Tym razem wyzywające kobiety podrygujące w takt słów: „W genach mamy to, czego nie ma nikt inny / Zjeżdżają do nas z wielu świata stron / Tu dobra wódka i dobre dziewczyny / Szukaj u nas idealnych żon” nie oburzają.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +7 [7]
~tom [2014-01-31 19:43]

do obrzygania

odpowiedz

Ocena: +2 [6]
~TYLE [2014-01-31 19:21]

POLKI NIE SA SZANOWANE NA SWIECIE EASY GOING IN USA TAKA CLEO MA COS Z POWIATOWEJ K............Y KOBIETY

odpowiedz

Ocena: +28 [38]
~123 [2014-01-31 17:14]

pokazała co ma najlepsze to odnieśli sukces............sex sprzedaje się najlepiej a piosenka jest do bani

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +6 [12]
~chłop z mazur [2014-01-31 18:57]

My słomianie wiemy, co z butów nam wystaaaaaaje!

odpowiedz

Ocena: +7 [7]
~mikolopo [2014-01-31 18:43]

A podobno nikt nie słucha disco polo. Proszę, a tu tyle wyświetleń.

odpowiedz