szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Sam Smith - naprawdę będziemy go słuchać?

2014-01-21

(Fot. mat. promocyjne )Poprawnie i przeciętnie

Nick Raphael, prezes Capitol Records twierdzi, że kiedy we wrześniu 2012 roku usłyszał "Lay Me Down" Sama Smitha zamurowało go. Zachwycił go głos i magnetyzująca osobowość wokalisty. Wiedział, że nie pokaże się w biurze, dopóki nie podpisze z kilkunastolatkiem kontraktu. Szkoda, że piosenkarz podczas występu na festiwalu Eurosonic poskąpił nam swoich atutów, którymi tak skutecznie oczarował szefa wytwórni.

Sam Smith to obecnie jedna z największych nadziei sceny muzycznej. Tak przynajmniej twierdzi stacja BBC, która co roku w swoim plebiscycie Sound Of wskazuje wykonawcę, który ma osiągnąć sukces podczas najbliższych dwunastu miesięcy. Niestety zbyt często zdarza się, że wyniki ankiety mocno rozmijają się z potrzebami rynku. Czy tym razem będzie podobnie?Zobacz także:

Po co to robi?

Bartek powraca

Będzie hit?

Wywoła skandal?

więcej
oceń
5
12
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [17]
~Niki [2014-01-21 16:35]

Ale głupoty tutaj piszecie, proponuje wizytę u laryngologa, bo macie poważne problemy ze słuchem. Jak można nie doceniać go jako artystę? Jest G E N I A L N Y !!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: -1 [5]
~Baronowa zum Beispiel [2014-01-21 13:24]

oj przesłuchałam jednego kawałka - "money of my mind" cy cuś równie banalnego. Akurat miałam lekką niestrawność po nieświeżych małżach i co? POMOGŁO!!! Lepsze od laxigenu. POLECAM Baronowa...

odpowiedz

Ocena: +5 [11]
~Baron zum Beispiel [2014-01-21 13:21]

może to jest poprawne, nie wiem może ja się nie znam, ale na pewno nie rzutkie, spolegliwe, koherentne i na pewno jakie? MIAŁKIE!!!

odpowiedz