szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Największe przeboje Bajmu

2013-10-16

(Fot. PAP/ W.Kryński )35 lat na scenie

- Żeby do czegoś w życiu dojść, musi być pasja – mówi Beata Kozidrak w rozmowie z WP.PL. I choć nie zawsze było łatwo, to po 35 latach od założenia zespół Bajm nadal koncertuje i wydaje kolejne płyty. Na pewno ciężko wskazać jedną osobę, której można przypisać ten sukces.

Na pierwszy plan wybija się oczywiście postać niezrównanej Beaty Kozidrak. To nie tylko głos, sceniczna charyzma, ale również niebanalne kreacje. – Może były czasem śmieszne, ale ciągle szukałam – mówiła w naszym wywiadzie. W innej rozmowie gwiazda przyznała natomiast, że w pogoni za oryginalnym strojem zdarzyło jej się kupować ubrania od prostytutek.

Ale Bajm to nie tylko Kozidrak. Jednym z ojców sukcesu formacji jest Andrzej Pietras, prywatnie mąż wokalistki. To z jego inicjatywy powstał zespół i to on dziś zajmuje się wszystkimi kwestiami koncertowo-organizacyjnymi. Do tego dochodzą świetni muzycy, którzy przewinęli się przez lata działalności formacji. No i piosenki, które dzisiaj mają już status kultowy.

Na kolejnych stronach przypominamy największe przeboje Bajmu. Które z tych kawałków darzycie szczególnym sentymentem?Zobacz także:

Ale odmiana!

Wybaczył zdradę?

Złamała mu serce

Kim jest Skin?

więcej
oceń
72
29
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!