szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Basia Gąsienica-Giewont w końcu odniesie sukces?

2013-09-16

(Fot. TVP )Kolejny talent show da jej sławę?

Po Damianie Ukeje i Natalii Sikorze, w "The Voice of Poland" trwają poszukiwania kolejnego wybitnego głosu. W ostatnim odcinku programu nie zabrakło uczestników, którzy mają szansę wygrać 3. edycję show. Nawet jeśli ich pierwszy występ nie ukazał ich talentu w 100 procentach.

Basia Gąsienica-Giewont jest rasową góralką, nie tylko z nazwiska, ale i temperamentu. Jeszcze przed wyjściem na scenę pokazała, że kobiety w jej rodzinie potrafią postawić na swoim. Jak przyznała, swojego czasu jej siostra odrzuciła zaloty samego Sebastiana Karpiela-Bułecki. Sama Basia natomiast konsekwentnie dąży do zdobycia popularności przez telewizyjne talent shows.Zobacz także:

Koszmar Michała

Nie była pierwsza

Dramat lidera Kombi

Sekrety włosów Mariki

więcej
oceń
0
1
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +3 [3]
~Greg [2013-10-23 01:33]

Przecież Basia Gąsienica Giewont jest dosyć znana już od dawna. Świetna piosenka (zaśpiewana w całości przez nią) to np. "Moja uroda" i przede wszystkim "Pod Hawraniem". Nie jestem pewien co do pierwszej piosenki, ale "Pod Hawraniem" mogliśmy usłyszeć kilkukrotnie m. in. w znanym z Polsatu serialu z Magdą Schejbal "Szpilki na Giewoncie" (sezony 1 i 2). Czy tylko ja zauważam takie rzeczy?

odpowiedz

Ocena: -2 [2]
~Bartek [2013-10-19 21:59]

I co pokazała?? hehe że wyżej... niż ... ma. niestety górale są twardzi ale i pokorni! Krótkie gacie nie pomogły:)))

odpowiedz

Ocena: +3 [3]
~ulm [2013-09-18 10:29]

ten program jest żenujący. nie da sie na to patrzec. Sadowska cale zycie falszujaca , brzydka z paskudna muzyka i pretensjami do kariery teraz ocenia. Marika drugie szpetne beztalencie! Afromentale, blagam... dolne barwy im sie naprawde udaly ostatnio. Jak mozna to pokazywac??????

odpowiedz