szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Jackson był pedofilem? Jest dowód!

2013-07-01

(Fot. AKPA )Co kryją tajne akta FBI?

Tajne akta Federalnego Biura Śledczego (FBI) nie pozostawiają cienia wątpliwości. Król popu Michael Jackson (†51 l.) przez 15 lat zapłacił aż 35 milionów dolarów 24 chłopcom, których molestował seksualnie oraz ich rodzinom. W ten sposób kupił sobie ich milczenie – pisze „Sunday People". Tygodnik dotarł do tych akt i część z nich opublikował.

W aktach znajdują się raporty agentów FBI, prywatnych detektywów, nagrania i zapisy z podsłuchiwanych rozmów telefonicznych. W dokumentach mówi się otwarcie, że Jackson był pedofilem. Ze swoimi ofiarami zabawiał się np. w trakcie oglądania filmów pornograficznych na swoim rancho Neverland.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.plfaktwięcej
oceń
18
91
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~hhjjhj [2016-01-07 15:08]

Hahaa uważajcie bo uwierzę :')

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~fsfrar [2015-02-07 14:24]

to ciekawe dlaczego rodzina tych chłopców do dziś nic nie powiedział bo michael już umarł. Bardzo ciekawe

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Justi [2013-07-20 08:40]

gdybym miała w jednej chwili opowiedzieć się za lub przeciwko Michaelowi Jacksonowi w tej sprawie, byłabym po jego stronie. Nie jestem zagorzałą fanką Michaela a ponadto sama byłam ofiarą gwałtu ale nie cierpię niesprawiedliwości i fałszywych pomówień, choćby dlatego że człowiek martwy nie może się już obronić, wystarczy że za życia go opluwano a nigdy niczego mu nie udowodniono

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jan [2013-07-14 11:18]

mj king of pop ale wymyslają

odpowiedz

Ocena: +3 [3]
~m [2013-07-04 12:25]

CNN opublikowało artykuł zgodny z prawdą! Powinniście teraz sprostować te bzdury! Kiedy brukowiec Sunday People wymyślił brednie na Jacksona to sie jakoś pospieszyliście z artykułem. Każdy polski portal o tym napisał! Nikt nie sprawdził czy informacje sa prawdziwe! Teraz, kiedy CNN zauważyło, że nowe "akta FBI" to wymysł brytyjskiego tabloida to jakoś nie ma chętnych żeby o tym napisać! czyli dla was bardziej wiarygodnym źródłem informacji jest jakiś dodatek niedzielny do brytyjskiej gazety plotkarskiej niż portal informacyjny CNN?! TO JEST JEDEN WIELKI SKANDAL! Jak można tak bezkarnie kłamać i niszczyć dobre imie zmarłego człowieka?! Na jakim my świecie żyjemy?! Dla zainteresowanych artykuł CNN można znaleźć pod następującym tytułem: "Tabloid report on Michael Jackson 'FBI files' questioned". Nawet Diane Dimond, która zawsze była przeciw Jacksonowi zauwazyła, ze rewelacje Sunday people to brednie! A wy się podniecacie jak dzieci, które dostały cukierka!

odpowiedz

Ocena: +4 [4]
~ona [2013-07-04 11:30]

wejdzie na petycjie online tam rok 2013 z 7 dni i podpisujcie petycję do Rady Etyki mediów - michael jackson: stop kłamstwom i manipulacji

odpowiedz

Ocena: +5 [5]
~rada etyki dziennikarskiej [2013-07-03 22:07]

a nazywanie Jacksona pedofilem biorąc pod uwagę fakt, że został uniwinniony przez sąd podlega szanowny autorze tego artykuliku pod paragraf 212 Kodeksu Karnego "Kto pomawia inna osobę...o takie postępowanie lub właściwości , które moga poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności" Zgodnie z paragrafem drugim art. 212 KK "jeżeli sprawca dopuszcza się czynu okreslonego w paragrafie 1 za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku"

odpowiedz

Ocena: +6 [6]
~rada etyki dziennikarskiej [2013-07-03 21:50]

O BOŻE!!!!! Następny kwiatek!!! O żesz nie mogę!!! HAHAHAHAHAHAHAHAH Powiadacie, że MJ molestował chłopaka w kinie, a matka dziecka siedziała 2 rzedy przed nimi i się nie zorientowała jak jej dziecko cierpi hahahahahahahaha No co wy nie powiecie?!!! I to jeszcze w tych TAJNYCH aktach FBI wyczytaliście?! o nieeeeeee przeeepraszam!! To nie wy wyczytaliście!! To przecież ten tabloid, który je opublikował!! hahahahaha rozumiem, ze zrobili nalot na FBI i włamali sie do ich archiwum? Czy jak?? Oświećcie mnie, bo myslę, myslę i nie moge wymyślić jak oni weszli w posiadanie tych TAJNYCH akt FBI.

odpowiedz

Ocena: +4 [4]
~rada etyki dziennikarskiej [2013-07-03 21:45]

HAHAHAHAHA tabloid OPUBLIKOWAŁ T A J N E AKTA FBI buhahahahahahahahahahahha, no nie mogę, jesteście zabawni...hahahahahahahahahahahahahahaha aż się popłakałam ze śmiechu! Im dokładniej czytam te głupoty tym bardziej wspólczuje autorowi...

odpowiedz

Ocena: +5 [5]
~rada etyki mediów [2013-07-03 21:31]

Do zastanawiających się czy to prawda: NIE TO NIE JEST PRAWDA. To wymysł angielskiej pracy, powielany przez nasze rodzime portale bez żadnego zastanowienia! Po śmierci Jacksona zostały opublikowane akta FBI, które jednoznacznie stwierdzają jego niewinność. Są ogólnodostępne, można poczytać. FBI nie opublikowało żadnych nowych akt! To są chore, zasługujące na największe potępienie, wymysły mediów! Zresztą została utworzona petycja w tej sprawie, która wraz z listem otwartym zostanie przekazana Radzie Etyki Mediów. Powtarzam, FBI nie znalazło na Jacksona najmniejszego dowodu, choć był inwigilowany przez wiele długich lat. Dowodów, świadków, potencjalnych pokrzywdzonych szukano na całym świecie. Nie znaleziono nic. Własnie takie informacje zawiera prawdziwy raport FBI. Ps: obecnie toczy się proces Jacksonów przeciwko AEG. Jacksonowie zarzucają AEG przyczynienie się do śmierci MJa i żądają wysokiego odszkodowania. rewelacje mające na celu zdyskredytowanie Jacksona w opinii publicznej pojawiły się dokładnie w czasie trwania procesu. Niech każdy odpowie sobie sam czy jest to zbieg okoliczności.

odpowiedz

Ocena: +3 [3]
~rada etyki mediów [2013-07-03 21:14]

Chciałam poinformować szanowną redakcję, że powyższym artykułem złamali państwo wszystkie punkty Karty Etycznej Mediów. Przekroczyliście wszelkie granice podając do publicznej wiadomości jako potwierdzone fakty kłamliwe informacje, okraszone złośliwymi komentarzami. Naruszyliście moje niezbywalne prawo do prawdy, jak również dobre imię oraz godność Michaela Jacksona. W związku z powyższym zgodnie z zasadą wolności i odpowiedzialności sprawa zostanie zgłoszona Radzie Etyki Mediów. Na wypadek gdyby przyszło wam do głowy edytować powyższy artykuł informuję, że zrobiłam screeny tego paszkwila.

odpowiedz

Ocena: -4 [4]
~obiektywna [2013-07-02 18:49]

Człowiek nie jedno ma oblicze nawet taki wrażliwy jak Michael Jackson.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~lulcia [2013-07-02 18:44]

wszystko juz zostalo wyjasnione fb zaprzeczylo tym doniesieniom i ze tabloidy to co napisaly to nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: -8 [12]
~yyy [2013-07-01 21:33]

Nigdy nie byłam jego fankom...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: -7 [39]
~nick [2013-07-01 19:42]

wiadomo ze to był chory psychol obrzydliwe stworzenie plastikowe prawdziwe oblicze ukrywal pod maska sztucznosci

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: -10 [10]
~noaname [2013-07-02 05:43]

Nie lubilem ani jego muzyki ani tego psychola i tyle ... rowerzysta pitolony

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~dziwak? [2013-07-02 13:44]

Hm, jeśli to faktycznie prawda, to zastanawiam się kto był większym potworem: Majkel krzywdzący dzieci, czy rodzic świadomy jego występku, biorący za to pieniądze. Masakra jakaś, ale... "dziwny jest ten świat".
Hm, jeśli to faktycznie prawda, to zastanawiam się kto był większym potworem: Majkel krzywdzący dzieci, czy rodzic świadomy jego występku, biorący za to pieniądze. Masakra jakaś, ale... "dziwny jest ten świat".

odpowiedz

Ocena: +3 [3]
~słoneczko [2013-07-01 23:03]

Ten artykuł to żenada. Bzdury wyssane z palca żeby właśnie obrońcy "biednych" dzieci i ich "biednych" rodziców w to wierzyli. a ludzie-hieny zrobią wszystko i wymyślają cuda żeby dostać choć parę dolarów z jego ogromnego majątku. Wiadome to było od początku że cała ta afera to próba wyłudzenia kasy. A płacił nie za milczenie tylko żeby dali mu wreszcie spokój. Stać go było żeby i takim zapłacić. A "kochający" rodzice za kasę zrobili z własnych dzieci ofiary Jacksona. Ja na miejscu tych dzieci wiedząc jaka jest prawda bym się takich rodziców wyrzekła.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~oburzona [2013-07-02 12:19]

Nie byłam jego fanką, ale.. No cóż zawsze mnie uczono że o zmarłych nie mówi sie źle. .. Zastanawiam się czy ktoś pomyślał pisząc to, pomyślał o jego dzieciakach... W końcu jeśli im robił krzywdę to samo to powiedzą jak dorosną, jeśli nie robił no to jak te dzieci się czują?! No coż mam wrażenie że powoli dziennikarstwo schodzi na samo dno..Przykro to pisać, że chcąc wśród ludzi wzbudzić emocje, odwołujemy sie do tak niskich emocji. Przykro na to patrzeć. A ludzie dają się podpuszczć.. Ja zresztą też... Portal rozpowszechniający ma zyski. A my się kłócimy o jakiegoś z piosenkarza, którego tak naprawdę nikt nie znał, ani ja ani żaden fan, ani też dziennikarz piszący artykuł. Kłocimy się oczłowieka, który już dawno nie chodzi po tym ludzkim padole. Cóż żenujące dla nas i dla autorów artykułu!!! Przypuszczm że mój komentarz się nie ukarze, bo mało popularny. .. Szkoda, może wielu dałby do myślenia

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -2 [4]
~Zibi [2013-07-02 12:29]

Trzeba go teraz wsadzić za kratki niech odpowie za swoje czyny a kogoto k.....a obchodzi co mu zrobią chorzy ludzie

odpowiedz