szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

The Cranberries w Warszawie

2012-10-14

(Fot. Marcin Bąkiewicz/WP )Warszawa, 14.10.2012

Irlandzka grupa z charyzmatyczną wokalistką Dolores O’Riordan wystąpiła na warszawskim Torwarze. Podczas koncertu usłyszeliśmy największe hity z okresu całej kariery muzycznej zespołu. Artyści zaprezentowali także utwory z najnowszego albumu "Roses", na który fani czekali ponad 10 lat.

"Wszystkie trybuny były wypełnione do granicy absurdu, czy też kąta widzenia kameleona. Płyta właściwie też, acz było dość luźno. Trzy minuty wcześniej, niż zapowiedział organizator, zaczęli od "Just My Imagination". Blondwłosa Dolores O’Riordan w sukience mini (czerwonej, jednej z trzech, jak się miało z czasem okazać), po "Losing My Mind" z "Roses" podziękowała za róże, choć sama tak nazwała tegoroczną płytę, więc to sobie powinna być wdzięczna".

PRZECZYTAJ NASZĄ RELACJĘ Z KONCERTU THE CRANBERRIES

więcej
oceń
5
0
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Jan [2013-12-01 11:34]

Cholera, mam 54 lata, ale też jestem fanem Dolores O’Riordan , tyle że wolę ją w wersji celtyckiej, jeśli chodzi o wygląd. Przyznaję, że w wersji "blond" chyba wygląda lepiej.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~azabor [2012-10-17 12:04]

nie ma to jak dziennikarska rzetelność. Dolores podziękowała za róże które były rzucone dla niej na scene... Nie dziękowała za płytę...

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Vik [2012-10-15 18:19]

Najlepszy koncert w Polsce!!!! The Cranberries The Best !!!!

odpowiedz