szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Ania Rusowicz w Gdańsku!

2012-03-24

(Fot. Jakub Gliniecki )23.03.2012

23 marca w gdańskim klubie Żak odbył się koncert Ani Rusowicz, córki tragicznie zmarłej Ady Rusowicz, wokalistki zespołu Niebiesko-Czarni. Pierwsza solowa płyta Ani, zatytułowana "Mój Big-Bit" jest oczywistym nawiązaniem do twórczości jej mamy. Niektórym taka koncepcja nie przypadła do gustu, jednak w przeważającej większości muzyka Ani spotyka się z bardzo ciepłym przyjęciem, zarówno ze strony młodszych słuchaczy, jak i tych, którzy wiele lat temu byli fanami Ady Rusowicz i Niebiesko-Czarnych. Dość powiedzieć, że podczas jej koncertu klub Żak był niemal pełen, a publiczność bawiła się znakomicie. To chyba wystarczy, by ten koncert zaliczyć do udanych bez cienia wątpliwości.

więcej
oceń
13
2
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~Ania Z. [2012-03-26 10:19]

To był wspaniały koncert! Stałam obok sceny i od Ani promieniował tak niesamowity optymizm i pozytywna energia. mam 30 lat a bardzo wzruszają mnie te klimaty z lat 60. Bawiłam się doskonale, z resztą cała sala też i to bez względu na wiek - wszyscy się bujali, śpiewali a niektórzy wręcz szaleli! Aniu z Zespołem - koniecznie przyjedźcie do nas znowu!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~mmafPjWp [2012-03-30 09:47]

Administrator danych nie będzie iomorfnwał osoby o tym skąd pozyskał jej dane, jeśli te informacje objęte będą tajemnicą informacji niejawnych lub tajemnicą zawodową To tak dla ułatwienia handlu danymi - dla ukrycia sprawcf3w

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~nick [2012-03-25 01:54]

Ania jest SUUUPER!!!

odpowiedz