szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Robert M: "Chcemy wolnej muzyki"

2011-03-21

(Fot. ONS )Producent przeciwko nowej ustawie

Robert M jest od pewnego czasu najbardziej popularnym producentem muzyki tanecznej w kraju. Jednak głośno zrobiło się o nim nie tylko ze względu na muzykę, ale również ostre, bezpośrednie wypowiedzi na drażniące go tematy. Wcześniej mieszał z błotem Dodę za krytykę Lady GaGi oraz twierdził, że polskie Fryderyki w obecnym kształcie to "chu**stwo". Tym razem zaangażował się w akcję mającą na celu powstrzymanie nowelizacji Ustawy o Radiofonii i Telewizji.

(Alko/kW/Alko)

Zobacz także:

To był dramat!

Jak teraz wygląda?

To naprawdę on?!

No Co Ty?!

więcej
oceń
0
0
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~I love House [2011-04-11 14:29]

Prawdziwa muzyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Robert, trzymaj się! Jestem z tobą! Wolność dla muzyki Electro! (A ci, których muzyka electro nie interesuje , niech siedzą cicho). NIKT NAM NIE BĘDZIE MÓWIŁ, CZEGO MAMY SŁUCHAĆ!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Prod. Muz. [2011-03-30 13:10]

Kwintesencja wiochy, sztuczny skandalik niedoszłego muzyka.
Koleś najpierw naucz się produkować muzę, a potem reklamuj YSL czy menia. Jeśli chodzi o ustawę to najważniejszy jest zapis "polskie stacje" czy "nadające z Polski", różnica jest kolosalna.

odpowiedz

Ocena: -2 [2]
~lordhelmofon [2011-03-25 09:31]

porazka
Panie Robercie,ja rozumiem, że taka ustawa bardzo Pana uderzy po kabzie,i tylko dlatego taki szum. Nagrywanie takiego wywiadu na pełnym szpanie w Mietku z niemiecka nawi i telefonem głośnomówiącym to już żenada jakich mało,jak się nie podoba zawsze może Pan próbować na zachodzie... jak się u nas nie podoba.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jankes [2011-03-23 17:24]

Nie zgadzam się z nim! Oczywiście niektóre piosenki rzeczywiście są głupie (patrz: Doda), ale mamy też hity polskie (Piaseczny,Kaliber 44,Paktofonika, Dżem, Peja, Feel)!Ja sam słucham zagranicznych, ale to nie znaczy że nasze to ścierwo! NASZE WIĘC DOBRE!Zresztą tylko pedały lubiące Biebera,Gage,Kate Perry i jeszcze więcej mogłyby sprzeciwiac sie tej ustawie!JESTEM ZA USTAWĄ!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~rachmistrz [2011-03-23 21:12]

procenty
98%stacji to rozgłośnie zagraniczne to one podpisując licencle deklarowały puszczanie polskiej muzy w określonym % jednak duże koncerny i wytwórnie muzyczne( zagraniczne) mają monopol na puszczanie zagranicznych kawałków dlatego aby procentowo wszystko się zgadzało nasze kawałki puszczają w 90% w nocy i wszystko się zgadza oprócz jednego JA WTEDY ŚPIĘ jak większość Polaków

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~rachmistrz [2011-03-23 21:10]

procenty
98%stacji to rozgłośnie zagraniczne to one podpisując licencle deklarowały puszczanie polskiej muzyw określonym % jednak duże koncerny i wytwórnie muzyczne( zagraniczne) mają monopol na puszczanie zagranicznych kawałków dlatego aby procentowo wszystko się zgadzało nasze kawałki puszczają w 90% w nocy i wszystko się zgadza oprócz jednego JA WTEDY ŚPIĘ jak większość Polaków

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
jakaja [2011-03-23 16:58]

i świetnie...
ja czekam na klasykę polskiego rocka. Dżem po 23:00 oznacza, że to muzyka tylko dla dorosłych? a dlaczego większość woli zagraniczną nutę? dlatego, że większość "obsługuje" język obcy na takim poziomie, że na szczęście nie rozumie słów w piosenkach. Jakby wszyscy wiedzieli o czym śpiewają zagraniczne "gwiazdy" to nie wiem czy tak ochoczo słuchaliby tej muzyczki :)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~bibi145 [2011-03-23 16:55]

ŻYJEMY W POLSKIM KRAJU.
Żyjemy w Polsce i chyba mamy prawo słuchać polskich piosenek. Widocznie ten gość nie docenia naszych polskich artystów, któryw w Polsce było wiele i jest. Prawda jest taka, że ludzie lubią słuchać kiczu jakiś gwiazdeczek.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: -1 [1]
~MR SLIDE [2011-03-23 19:24]

Jestem producentem muzycznym
Też siedzę w branzy i zgadzam się,że juz wystarczy nam dinozaurów w mediach chociazby Maryli Rodowicz,króra płaci głodowe stawki muzykom.Czas na młodych artystów np.zespół MATI.Jesteśmy Polakami,mamy polski organizm i jak za dużo tego co zagraniczne to nam szkodzi,a zespół MATI jest super tylko ma problem z przebiciem się.Ostatnio nawet grali support przed DODĄ:).Wpiszcie w you tube zespoł MATI.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~Boney M [2011-03-23 18:43]

Co to za pajac ten Robert M ?
Kim jest ten gość ? Pewnie woli teksty po angielsku bo ich nie rozumie, a muzyczka łatwiej w uch wpada. Potem sobie śpiewają ze swoim kumplem z filmiku: adżesko tusej ajlow ju, tu tu tututu...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~paymeinkind [2011-03-23 16:53]

Gdyby większość polskiej muzyki była na jakimś poziomie. Dobrym poziomie, to nikt nikogo nie musiałby zmuszać do jej słuchania i wprowadzać jakieś durne ustawy. mamy wolny rynek, w każdej dziedzinie. Tej też. W takim razie wprowadźcie też nakaz puszczania 80%polskich filmów w telewizji na to samo wyjdzie. Pomysł z petycją sam w sobie dobry, ale wulgaryzmy w filmie mnie jednak rażą i były zbędne..;)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~bioly93 [2011-03-23 18:15]

Zgadzam sie z Robertem
W 100% Robert ma racje żadna polska piosenka nie przebije sie za granice tak jak piosenki w innym języku a w Polsce przeważają w radiach piosenki w innych jezykach niz Polski i ludziom sie to podoba wiec nie wiem w czym problem

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~marikah [2011-03-23 18:12]

tu chodzi tylko o $
żeby w tej całej rozprawie chodziło jeszcze o muzyke tak naprawdę chodzi o wpływy z niej. Koledzy z filmiku majązawężone pole widzenia - polska muzyka to też hip hop i reggae,i inne niszowe gatunki które do tej pory nie miały miesjca na antenach. klubowa muzyka po polsku ? faktycznie śmiech. Moze zacznijcie emitowac swoją muzykę za granicą jak jesteście tacy mocni ?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~MTM [2011-03-23 18:06]

nom... ehhh
oczywiście jeżeli muzyka, którą będą puszczać to discko z pola to wiadomo... albo puszczą coś czego nawet dzieci nie chcą słuchać ale z 2. strony jeżli mają lecie klasyki typu Kaliber 44 to w 100% trzeba by było to poprzeć, bo jakże miło by było odpalić jakąś tam rmf'kie i usłyszeć + i - albo film,

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~muzyk [2011-03-23 18:04]

Oczywiście-ten typ nie ma racji.
Jesteśmy polakami-Polacy nie gęsi,swój język mają.Wystarczy,że redaktorzy telewizyjni i radiowi używają coraz więcej zagranicznych słów.My nie potępiamy i chcemy słuchać przebojów zagranicznych,ale na równi z polskimi.Też chcemy mieć swoich idoli(nie Mandarynę i Wiśniewskiego),swoich ulubionych kompozytorów,autorów tekstów.Inaczej nie istniałaby p.Osiecka,p.Killar,p.Krajewski,Niemen itp.Odczep się więc wulgarny typie od ustawy i nie walcz o swoje tandetne produkcje.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Pan [2011-03-23 18:02]

A kto k---a jest
A kto jest ten robert . Sam badziewie tworzy a ma czelność oczerniać artystów co na rynku istnieją od lat. Przydało by sie temu gosciowi troche pokory i szacunku. I ten jeszcze świński zarost. Masakra.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~a. [2011-03-23 18:01]

Popieram Roberta M!
Przecież działają stacje, w których puszczają wyłącznie polską muzykę - np. Radio Wawa. Niech każdy słucha tego, co lubi. Nikt nie powinien narzucać nam, czego mamy słuchać. Chyba jeszcze mamy prawo sami decydować o takich rzeczach. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Olszówa [2011-03-23 18:00]

Kabaret
nie wyobrazam sobie jadac samochodem przy wlączonymradiu ''planeta'' sluchac piaska czy maryle rodowicz.. Ogarnij sie czlowiekuu chcesz tego sluchac to zapraszam do radia maryja...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
maryanneek [2011-03-23 17:59]

Słucham co lubię i nie mam z tym problemu. Uważam że
narzucanie czegokolwiek przymusem to jakaś pomyłka. Jesteśmy świadomymi ludźmi. jeśli nam jakaś stacja nie odpowiada słuchamy innej. Wystarczy mieć wybór. Jaki problem?? Ja słucham muzyki w RADIO CENTRUM Kalisz. Okresowo w Muzyczne Radio Jelenia Góra. Super muzyczka, urozmaicona. W czym widzicie problem. Nie słucham Eski, RMF, zetki bo te stacje wałkuja na okrągło te same"hity" Ale mam wybór. W dużych miastach, a ja w takim nie mieszkam, wybór jest jeszcze większy. O co ten lament ? Niech każdy słucha co lubi . Wszystko w temacie!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
martitka1104 [2011-03-23 17:58]

lubię Roberta m
zgadzam się z tym .

odpowiedz