szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Co się stało z Klaudią Kulawik?

2012-09-17

(Fot. AKPA )Była sensacją "Mam Talent". Co się z nią teraz dzieje?

Prawie 14-letnia dziś Klaudia Kulawik była prawdziwą sensacją pierwszej edycji "Mam Talent" (2008). Jej interpretacje piosenek Violetty Villas, czy Czesława Niemena (obie zamieszczone na końcu galerii) zniewalały zarówno publiczność, jak i jurorów.

Zobacz także:

Silikonowy potwór!

Prawda o disco-polo

Królowa przegrała

No Co Ty?!

więcej
oceń
4
0
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~tyd [2012-04-23 22:19]

DOŚĆ nagród od Tuska!!!!!! Pierwszą nagrodą za to ze głosowałem na tych parchów miała być zielona wyspa dobrobytu, niepłacenie abonamentu RTV czy niskie podatki 3x 17% -nie doczekałem tych nagród, ale mam i nagrody które Tusk mi PO-darował: - podwyżka cen energii - podatek ekologiczny - podwyżka VAT na książki (lemingom i tak zbędne więc…) - podwyżka przeglądów rejestracyjnych aut - podwyżka akcyzy na papierosy - 20 mln w nagrodach dla rządu Tuska w 2010 roku - podatek od muzyki w klubach - podatek vat 23, 24 w 2012, 25 w 2013 - Podwyżka opłat za dzierżawę gruntów - podwyżka vat na żywność - Dług publiczny blisko konstytucyjnego progu – wynosi teraz 815 mld. złotych. - Podatek katastralny od 2012 roku - Podwyżka akcyzy na gaz od 2012 roku - Podwyżka VAT na ubranka dziecięce - Podwyżka opłat paliwowych - a tak wołał żeby nie głosować na PiS bo paliwo będzie po 5 zł- za Tuska jest po 6 i co rudy PO-pulisto teraz POWIESZ? - Podwyżka cen żywności - Podwyżka stóp a co za tym idzie problemy ze spłatami kredytów - Brak rewaloryzacji progów podatkowych PIT - Podpisanie acta - Przekazanie pieniędzy z OFE do ZUS= odebranie Polakom 35-40 letnich składek na ZUS praca do śmierci, Zabranie Polakom jako jedyny rząd w Europie – Karty Praw Podstawowych /osłona na czas bezrobocia/ -Zmniejszenie zasiłku pogrzebowego o 50%. - Zmniejszenie becikowego o 50% - 3 krotny wzrost podatku od “ użytków wieczystych “ - Likwidacja prawie wszystkich ulg podatkowych - 02.03.2012 - Sejm odrzucił w piątek obywatelski projekt ustawy zakładający wprowadzenie 49-proc. zniżki na bilety jednorazowe dla uczniów i studentów w autobusach i pociągach oraz rozszerzenie ulgi na przejazdy pociągami ekspresowymi – to wszystko oczywiście dla dobra uczniów i studentów !!!! - 2 miliony Polaków w “ pętli zadłużenia “ na 30 mld. złotych. 14 mld. złotych długu na kartach kredytowych. - Zadłużenie samorządów – 12 mld. złotych. - Zadłużenie przedsiębiorstw – 240 mld. złotych. - Długi polskich banków komercyjnych – 60 mld. euro = ponad 240 mld. złotych, - Zagrożone kredyty gospodarstw domowych – 36 mld. - Polska tonie w długach; wszyscy, od noworodków do emerytów, jesteśmy zadłużeni po 21,5 tys. zł na głowę. - Nasze zadłużenie to w przybliżeniu 200 mld. euro i 275 mld. dolarów. Taka ilość pieniędzy wystarczyłaby na wybudowanie i utrzymywanie przez 10 lat trzech stacji kosmicznych. Moglibyśmy też uzbroić niejedną armię. Za 783 mld. zł można zakupić ponad 360 okrętów wojennych typu Mistral, lub 3 tys. rosyjskich myśliwców piątej generacji. Jeszcze Tusk ma 3 lata rządów- strach pomyśleć o następnych PO-drakach od Tuska.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~niko [2012-04-23 20:00]

Ma talent i bedzie wielka . czego jej zycze z calego serca.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~gosc [2011-02-14 18:32]

mam talent
ta dziewczynka nieslyszy tego co spiewa i dlatego falszuje przykro mi ale to zaden talent

odpowiedz

Ocena: +1 [3]
~karl [2011-01-19 18:28]

MOJE ZDANIE
Nie zrobi zadnej kariery chociaz ma talet ,bo nie jest z narodu wybranego

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: +2 [2]
~x [2011-02-13 21:08]

Klaudia niestety nie zrobi poważnej kariery artystycznej. Przykro to mówić , bo dziewczynka naprawdę umie śpiewać.Takich dzieci są w Polsce tysiące;dzieci utalentowanych w różnych dziedzinach. Wszystkie te talenty zostaną bezpowrotnie zmarnowane , ponieważ Polska jest krajem wysoce niezorganizowanym . Żeby zrobić u nas karierę musi nastąpić szereg zbiegów okoliczności .Uważam , że wyliczanie wszystkich uwarunkowań mija się z celem.Życzę Klaudii, żeby się jej udało.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~x [2011-02-13 21:08]

Klaudia niestety nie zrobi poważnej kariery artystycznej. Przykro to mówić , bo dziewczynka naprawdę umie śpiewać.Takich dzieci są w Polsce tysiące;dzieci utalentowanych w różnych dziedzinach. Wszystkie te talenty zostaną bezpowrotnie zmarnowane , ponieważ Polska jest krajem wysoce niezorganizowanym . Żeby zrobić u nas karierę musi nastąpić szereg zbiegów okoliczności .Uważam , że wyliczanie wszystkich uwarunkowań mija się z celem.Życzę Klaudii, żeby się jej udało.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~skinheads [2011-02-12 09:46]

Klaudia wyjechała do Bangladeszu,
założyc tam hurtownie Bułgarskich biustonoszy.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~skinheads [2011-02-12 09:42]

Cały ten,, Mam talent'' to dziadostwo
banda kretynów,a najgorsze to wygrana tego co na akordeonie grał.Tkich jak on to w Polsce jest tysiące.Program ustawiany tak jak idol.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Domyslny [2011-02-12 03:49]

Sukces nadejdzie
Klaudia bedziesz kiedys najlepsza bo jestes prawdziwa artystka potrzebujesz jeszcze czasu na ukonczenie szkoly bo twoj rozwoj intelektualny musi isc w parze z twoim talentem muzycznym.Podziekuj mamie za jej madrosc zyciowa i pokierowanie twoja kariera.Tak trzymaj nigdy sie nie poddawaj zadnym trudnosciom czlowiek z takim talentem jak ty musi pamietaj musi osiagnac sukces czego ci zycze z calego serca.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~. [2011-01-19 22:37]

dlaczego 12-latka występuje z misiem,w podkolanówkach i sukienusi amiszów?Po co ta infantylna do przesady stylizacja?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

Ocena: -1 [1]
~ewa [2011-01-19 19:07]

pajdokracja
Jestem przeciwna dopuszczaniu dzieci do takich konkursów.Wyciskają łzy publiczności,śpiewając tragidorosłe teksty,liczą na wrazliwość innych.Jeśli nie przejdą dalej,rozbudzone nadzieje wywołują żal,poczucie krzywdy i płacz,także na wizji.Jeśli natomiast wygrają,nie są w stanie zadysponować wygraną tak,aby te pieniądze pozwoliły im na rozwój kariery.Co innego młody,ale już pełnoletni człowiek-inwestuje w siebie,a wygrana pozwala mu na rozwijanie talentu.I to dla nich tego rodzaju programy są szansą.W przypadku dzieci,nie wiadomo co się stanie z kasą,tym bardziej,jeśli "rumuńskim systemem" zmanipulowały publiczność. No bo....jak tu nie dać wygranej biednej" dziewczynce z zapałkami", która za nagrodę kupi biednym rodzicom dom? jestem pewna,że rodzinka "zaopiekowała" się pieniędzmi.Oby wystarczyło na aparat ortodontyczny....

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

Ocena: +1 [1]
~ana [2011-01-27 11:48]

Wszystkiego Dobrego Dla Klaudii :):):)
Życzę Klaudii wiele sukcesów i powodzenia. Fantastyczna i bardzo utalentowana dziewczynka, ma super mamę która wie jak córce pomóc a nie zaszkodzić. Jest wiele bardzo zdolnych ludzi, którzy nie mają sławnych rodziców żeby ślizgać się na ich plecach. Klaudi się udało. To jest super!!!! Mam dość w telewizji pseudo artystów, których popychają sławni rodzice. Tatuś śpiewa, więc córeczka z synusiem też musi, a potem zalewa nas w mediach SUPER DZIADOSTWO!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +2 [2]
~Ev [2011-01-29 18:17]

Klaudia, nie zważaj na głosy zawistników i rób swoje. Jesteś wspaniałą, mądrą i utalentowaną dziewczyną. Trzymam kciuki za Twoją karierę. Kiedy śpiewasz dreszcze przechodzą po ciele, a krytykują Cię discopolowcy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Megi [2011-01-27 11:35]

Welc do nauki
Magda to stara malenka,glos jak nie dziecka,wyuczone odpowiedzi,miny i zachowanie.Nie musi sie dobrze uczyc,bo po co jak bez tego mozna byc gwiazda i zarobic kase dla rodzicow.Szkoda tylko ,ze Klaudia nie wygrala,szczera,mila dziewczynka z dzieciecym glosem,a spiew o niebo lepszy od tej Welc !!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Lukanta [2011-01-19 17:51]

Litość?
zgadzam się że oby dwie wzięły widzów na litość a szczególnie ostatnia, która recytując swoje wypowiedzi była okropnie sztuczna. Nie wiem czy to prawda ale podobno w czasie głosowania ostatniej edycji mam talent, była awaria plusa i smsy nie dochodziły. Dopiero gdy naprawiono awarie i wszystko doszło, wynik wykazywał Kamila Bednarka, ale no cóż było już za późno...

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~GRZEGORZ [2011-01-27 04:08]

Mama
Gratulacje dla Mamy i calej Rodziny Klaudii. Tak powinno byc, przede wszystkim nauka pozniej nauka i na koniec nauka. Ma talent,lecz wchodzac w skorumpowany i pelen wojen na chamskie zachowanie "artystow" moze wlasnie ten talent "zamienic na drobne".Zycze "mlodej" naprawde wielkiego sukcesu,okupionego praca a nie golymi biustami czy podkasana kiecka. wierze ze wyrosnie z Niej ARTYSTKA na miare Santor, Przybylskiej, Jarockiej, Geppert Sosnickiej Rodowicz czy wlasnie Violetty. Ucz sie "mloda" i wracaj na scene. Trzymam za Ciebie.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~canada [2011-01-26 17:41]

Poziom intelektualny 0
Mieszkam i żyje w Polsce od 55 lat (i niestety bardzo tego żałuje) a canada to nick .Sfrustrować to można się w Polsce i patrzyć z obrzydzeniem co się u nas dzieje. Co prawda bywam w Kanadzie co jakiś czas ( bo tam normalnie żyją moje dzieci którym kupiłam sama bilet lotniczy )ale i takiej głupoty i chamstwa tam nie widziałam .I jak się chce pracować to się żyje trochę lepiej niż w Polsce . Jak tylko będę już mogła to na pewno się stąd wyniosę właśnie do Kanady by w końcu chociaż na emeryturze (już nie długo)żyć w normalnym kraju a nie z kościółkowym oszołomstwem pod Pałacem Prezydenckim i popapranym rządem tematem Smoleńska, wielkimi odszkodowaniami dla rodzin tragicznie zmarłych z kieszeni podatników ,traktowania społeczeństwa jak dojnej krowy do zatykania dziury budżetowej podwyższając Vat naszymi pieniędzmi na emerytury ,kolesiostwem.Lekka ręką dawać odszkodowania dla wybrańców narodu a Owsiak i fundacje zbierają na wyposażenie szpitali i operacje dzieciaków oczywiście wołając od obywateli tego kraju bo państwa na to nie stać. Na zdjęcie sznurka można nie patrzyć jak ktoś nie ma ochoty natomiast żyć w tej naszej kochanej Polsce normalnie nie sposób i mam zamiar sp.........ć stąd jak najdalej.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~zasadniczo Zofia [2011-01-19 18:24]

Klaudia
To najlepsza wiadomosc, że nic się nie stało. To dziecko powinno być z dala od nas i naszych kretyńskich wpisów. Jest utalentowana, co bezdyskusyjne jest i niech tak zostanie. Dorośnie pójdzie w swoją stronę, a mam nadzieje że jej rodzice na tyle dorośli że potrafią jej zapewnić komform normalnego dziecka i zadbać o gruntowną edukację. Powodzenia Mała. Nie oglądaj się za siebie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Basia [2011-01-19 17:41]

Klaudia Kulawik
kLaudia Kulawik super zdolna mała dziewczynka. Jej talent przyciąga uwagę ale czy to naprawdę pod wizerunkiem dziecka trzeba zamieszczać informacje o GOŁYCH ZEPSUTYCH potworach?!!! Proszę weźcie pod uwagę bezpieczeństwo nieletnich internautów. To od dorosłych zależy na kogo wyrosną w przyszłości.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~*ggg* [2011-01-19 18:57]

Klaudia....
Dzięki Bogu mamie się w główce nie poprzewracało od sukcesu córki i traktuje ją nadal jako normalne dziecko,które przede wszystkim musi skończyć edukację,ale też nie daje o sobie zapomnieć występując doraznie na różnych imprezach.Pochwalić rozwagę :)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź