szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Krzysztof Krawczyk: "Brałem kokainę, ale Bóg..."

2010-12-23

(Fot. Kapif.pl )"Teraz jestem lepszym człowiekiem"

Takie piosenki jak "Ostatni raz zatańczysz ze mną" czy "Jak minął dzień" zna praktycznie każdy. Na koncertach Krzysztofa Krawczyka (64 l.) spotkać można zarówno fanów, którzy towarzyszą artyście od początku jego kariery, jak i bardzo młodych ludzi.

W rozmowie z Faktem piosenkarz nazywany polskim Elvisem opowiedział między innymi o tym, dlaczego zdecydował się napisać książkę, o ciężkich chwilach w swoim życiu, wielkiej miłości do żony, doświadczeniach z narkotykami i nawróceniu.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.plfakt

więcej
oceń
0
0
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [1]
~KRAJEWSKI [2011-04-26 20:03]

"Brałem kokainę, ale Bóg..."
"Teraz jestem lepszym człowiekiem" niby dlatego ze bral kokajne,zwykly narkoman zaden powod do dumy.Alkocholem leczyl sie z narkotykow.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~bolko1 [2010-12-27 19:00]

Dosiego Roku
Czasem so zagram dzięki youtube pana stare przeboje,jak: Barbara tu barbara tam,Krajobrazy zimy wpiszę,itd dużo zdrówka życzę a dla niedowiarków Pan Bóg naprawdę istnieje.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~trymer [2010-12-24 10:45]

stac was chociaz na pol grama??
chcielibyscie ale nie macie skad i za co biedaki .a bog nie istnieje pedraki tylko sumienie was dusi

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~dalej 89 czy 2010 [2010-12-24 00:41]

Pan Bóg, Koka cola, skręty i Pan Krzysztof
Cóż za dziwna ta mentalność Polaków, że tak wielu osobom wadzi że ktoś wierzy w Pana Boga, Allaha, jest Żydem,wierzy w energię lub nie wierzy w nic. Jeszcze dziwniejsze jest, że sami piją na umór ale narkotyki są w tym samym czasie niedopuszczalne, chociaż tak naprawdę to jedno i to samo- substancje odurzające, co za różnica czy się pije,pali czy wciąga. Tylko rządy i masowa kultura europejska wmawia nam w kogo należy wierzyć lub nie, czym można sobie szkodzić a czym nie. Jak można wypowiadać się o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia. Jeśli próbujemy czegoś nowego w życiu to zawsze czyni to nas mądrzejszymi, a tylko nam samym powinno zależeć na tym, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Kiedy chce zjeść brudnego hamburgera z budki na dworcu to wara sanepidom od tej budki, jak się zatruje to nie moja budka ale moje rozwolnienie i nic nikomu do tego. Jak chcę szkodzić sobie kokainą, skrętami czy alkoholem to też moja sprawa. Jak chcę wierzyć w coś co innym wydaje się niedorzeczne bo przecież niemożliwe że jakiś gość z brodą siedzi na tronie w chmurach- to też moja sprawa. Czy chcecie nazywać Polskę krajem wolnym ? demokratycznym ? Czy dalej wolimy mieć problemy bo ktoś wierzy w co innego niż ja, bierze co innego niż ja ? Z Panem Krawczykiem nie macie nic a nic wspólnego i to nie Wy będziecie czytać jego książkę tylko Ci fani, którzy będą chcieli ją kupić. Czy lepiej jednak stwierdzić że głupi kto wierzy i ćpa ?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~dfdfsd [2010-12-23 21:52]

Dla tych co wątpią w istnienie Bąoga
Bóg istnieje. świadczą o tym m.in relacje osób, które przeżyły śmierć kliniczną. To tyle. Apeluję także do ateistów o wypowiedzi pozbawione agresji i szyderstwa. Taka postawa nie przystoi ludziom cywilizowanym i kulturalnym, za jakich się macie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Ryslaw [2010-12-23 22:44]

Historyjka Krawczyka
Po usłyszeniu historyjki którą opowiedział u Majewskiego, mogę śmiało powiedzieć że Krawczyk nigdy nie palił skrętów. Mógł ćpać co innego ale skrętów to on nie posmakował albo posmakował tak nieznacznie że już nie pamięta jak to było. Historyjka opowiada o tym że znalazł się w areszcie i w kieszeni miał skręta, którego ZJADŁ, następnie po jakimś czasie skręt "zaczął działać" i Krawczyk stał się niezłym kozakiem. Bzdura nad bzdurami, aż się żal robi gościa.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~prawdziwek [2010-12-23 22:39]

bla bla
dlaczego tak kłamiecie? W Polsce nie było żadnej "komuny", tylko socjalizm. I nie przesadzajcie z tym reżimem. Teraz jest większy, i mobbing, i nowomowa, i pranie mózgów, i nietolerancja, głównie dla ludzi moralnych, wierzących i uczciwych.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Mędrzec [2010-12-23 22:34]

Ja zawsze byłem zagorzałym katolikiem.
Przeżyłem śmierć kliniczną, i to zdarzenie odmieniło moje spojrzenie na świat. Podczas, gdy lekarze próbowali mnie reanimować, ja doznawałem pięknych i kojących chwil. Widziałem tunel ze światłem, z którego wyszła świetlista postać. Spytałem się kim jesteś. On odpowiedział: "Jam jest Bóg twój Perun". Od tej chwili uwierzyłem w Peruna i stałem się rodzimowiercą słowiańskim. Sława Bogom!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Gienek [2010-12-23 22:31]

Mówi, że się nawrócił i nie spożywa substancji psychoaktywnych.
Kłamie jak z nut. Ja go widziałem ostatnio na koncercie pijanego jak świnię.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Henrico z Portorico [2010-12-23 22:29]

W kryminale grypsowałem , 30 lat temu było git , i co o tym powiecie kmioty ?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~nhy [2010-12-23 22:11]

Dlaczego ateisci swietuja Boze Narodzenie?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Marecki [2010-12-23 22:26]

Mądry jak już stary
Teraz bije się w pierś i mówi że błądził a teraz żyje zgodnie z przykazaniami Bożymi :) Taaaa jasne jajpierw bawił się ile wlezie ćpał pił i właśnie Bóg wie co jeszcze robił , a jak już jego organizn niedomaga to twierdzi ze Bóg mu wskazał drogę ha ha ha ha stary ćpun

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Rodzic [2010-12-23 22:26]

pseudonawrócenie
Kiedyś podobał mi się śpiew Krawczyka. Niestety, bardzo mnie gościu rozczarował i oburzył, kiedy w programie Majewskiego zachwalał narkotyki, wręcz namawiał do palenia marihuany. Wstyd i hańba! Nie ma więc mowy o nawróceniu czy zmianie, skoro tak się zachowuje. Przecież takie wypowiedzi mają zgubny wpływ na młodych ludzi, którzy nie mają dystansu, doświadczenia, wystarczającego rozumu, żeby nie ulegać złym podszeptom

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~zuza [2010-12-23 22:25]

pierwszt raz
a ODRADZAC SIE Z KOLEGAMI P KRZYSTOF NIE CHCE:) MOZLIWY CUD IBEDZIE ZDRÓW A NIE INNI DLA POSWIECENIA NIEPRAWDAZ TRZEB ATYLKO PANU DO BÓLU I SOBIE PAN PORADZI Z EWOLUCJA KOSMOSEM I BEDZIESZ PAN CUD PANIE KRZYSZTOFIE JAK KAZDY Z WAS

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~janek [2010-12-23 19:35]

Dzś mam 49 lat i po prawie 30 latach wróciłem do Pana
Boga i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwy.

odpowiedz

pokaż 18 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Rozumny [2010-12-23 22:20]

A ja wiem, czemu tak ateiści ujadacie
Ujadacie bo ubyło z Waszych szeregów jednego ateisty ! Nie możecie tego znieść i dlatego jesteście podobni do waszego idola diabła, który też ujada na tych co łaskę otrzymali i za wszelką cenę chciałby go widzieć dalej w swoich szponach.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~PISmak [2010-12-23 22:20]

W USA był zerem dlatego
wrócił do ojczyzny - klasyczne zero

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~witcher [2010-12-23 20:15]

Krawczyk jesteś durniem albo nas za takich uważasz !
Pietrzak występował w podziemiu?!,ten były czerwony kadet i pieszczoszek komuny?!,a ty niby prześladowany przez reżim?!Byłeś wielką gwiazdą nawet w całych,,demo-ludach".Nagrywałeś płyty,koncertowałeś,wygrywałeś festiwale i opływałeś w dobra o jakich przeciętny mieszkaniec PRLu mógł tylko marzyć.Zczezłeś razem z PRLem i rzuciłeś się na szyję solidaruchom i co za tym idzie doznałeś iluminacji religijnej.Taka była koniunktura i nie pieprz o nawróceniu bo jest to śmieszne i żałosne.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~jano [2010-12-23 20:58]

Ateista to nie człowiek, to gorzej niż bydlę ,wystarczy
poczytać ich wypowiedzi na tym forum i nie ma człowiek żadnych wątpliwości.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Rozumny [2010-12-23 22:14]

Chrystus dał mu łaskę nawrócenia
Wszyscy taką łaskę otrzymujemy bo jest ona niczym wyciągnięta ręka. Szkopuł w tym, że jedni od razu ją chwytają, inni najpierw odrzucają a potem dopiero chwytają, a jeszcze inni nawet na łożu śmierci będą ją odpychać.

odpowiedz