szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Katolicy zagłuszą koncert Madonny

2009-08-10

(Fot. AFP )Wesprą ich pseudokibice Legii

Protesty związane z koncertem Madonny zaczęły się w czerwcu, kiedy środowiska katolickie zorientowały się, że występ skandalistki zaplanowano w dniu święta Wniebowzięcia Maryi Panny. Tylko czy ktoś traktował wtedy groźby Mariana Brudzyńskiego, radnego sejmiku mazowieckiego, poważnie? Jego deklaracje „zagłuszymy Madonnę” zdawały się być raczej dobrym żartem… A jednak!

Madonna obraża Polaków?
Rzecznik Praw Obywatelskich przeciwny koncertowi Madonny
Katolicy i były prezydent kontra Madonna
Madonna zabierze dzieci na wycieczkę do Auschwitz

więcej
oceń
1
0
Podziel sięinne galerie

zobacz także

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Paula [2009-08-15 19:15]

Przeczytałam tę całą dyskusję. I jestem autentycznie przerażona..jak można reprezentować tak zaściankowy światopogląd? każdy ma prawo decydować o sobie samym. Katolicy nie mają, może napiszę raz jeszcze, NIE MAJĄ prawa obrażać innych ludzi, skoro deklarują, że są tacy miłosierni i wybaczający. Przeraża mnie też sugerowanie jakby madonna była wiedźmą związaną z szatańską działalnością:) Jeśli ktoś chce iść na koncert - życzę miłej zabawy, podobno niesamowite widowisko. Jeśli zaś, ktoś chce zostać w domu i celebrować dzisiejsze święto zgodnie ze swoją religią, to także nie ma w tym niczego złego. Wolność wyboru- przecież Bóg dał ludziom wolną wolę, prawda?:) Myślenie naprawdę nie boli...:)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Bródzynski Maryjan [2009-08-12 07:07]

Precz z Madonną! Ja jeden i moja grupa jesteśmy prawdziwymi Katolikami
w odróżnieniu od 99,9% fałszywych katolików w Polsce, a co za tym idzie jesteśmy też jedynymi Polakami Prawdziwymi w odróżnieniu od 99,9% fałszywych, z niewiadomych powodów zamieszkujących moją Polskę i jako Prawdziwi ZAKAZUJEMY!!! NIE POZWOLIMY!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~profesorek [2009-08-12 01:07]

Fani madonny to ludzie epoki Darwina - malpki sie bawia!!!
ha ha ha ha a banana zjecie?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -1 [1]
~Nieznajomy [2009-08-12 02:45]

A gdzie wolność wyboru?
Dlaczego fanatyczni katolicy chcą decydować o moim życiu?Każdy ma prawo wyboru ,aby pójść na ten felerny koncert czy też nie.Sami nie pomyślą ,że organizowane przez nich pielgrzymiki ,które idąc publicznie odśpiewują pieśni kościelne również mogą kogoś urazić.Mamy w tym kraju tzw "wolność osobistą" ,więc dlaczego katolicy narzucają każdemu jak ma żyć i się zachowywać? Ich "święto" nie obowiązuje wszystkich,niech to w końcu zrozumieją.Skoro według nich ten koncert to zło ,to proponuje im wszystkim zamist iść na niego posiedzieć w kościele i się pomodlić,albo najlepiej wyspowiadać bo zapewne mają z czego. P.S Sam jestem ,a raczej byłem katolikiem.Wierze w Boga ,ale nie w tą chora instytucje jaką jest Kościół.Od kąd dowiedziałem się jak to wszystko funkcjonuje stwierdziłem ,że nie chce mieć z tym nic wspólnego.Więc fanatycy religijni,argument iż jestem ateistą i z tąd moje poglądy odpada!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~parafianin [2009-08-12 02:18]

Jestem katolkiem i nie wiem o co chodzi, ale nie wstydze się tego bo ja wierzę, a od myślenia to mie głowa boli. OĆcowie świeci i Ma ryja mie prowadzą. Chociaż nigdy nie czytam lub przynajmniej mało to wiem że tak jest najlepiej jak niegdyś bywało. To proste jak kogoś nie rozumiesz to go bijesz na wszelki wypadek, potem idziesz się wyspowiadać i po sprawie. A jak wybijesz komuś zęby za kościuł to mie jeszcze pobłogosławią.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~kibolek [2009-08-12 11:08]

Oswiadczenie pseudokibicow Legii !!
Ze smutkiem i rozczarowaniem przyjelismy zdemaskowanie naszej podstepnej inicjatywy zagluszenia koncertu madonny. Tak to prawda. Od kilku dni zaopatrywalismy sie w profesjonalny sprzet, ktory mial w praktyce unicestwic antykatolicka ceremonie przedstawicielki przegnilego zachodniego mąciciela jakim jest amerykanski show-biznes. Proby byla jak najbardziej udane. W mieszkaniu jednego z nas( w zasadzie mecie, gdyz nieruchomosc zostala nabyta w szemrany sposob) po wlaczeniu sprzetu w zasadzie nie docieral do nas dzwiek radia wlaczonego w drugim pokoju ( dodam, ze volume bylo ustawione prawie na full !!) My, psedudokibice zadbalismy rowniez o kamuflaz. Wiekszosc z nas od kilku dni przesiaduje na lawkach ( bo przeciez nie w pracy czy w szkolach) juz w specjalnie przyszykowanych strojach. Identyczny manewr zastosowalimy takze przy obronie KDT, jednak tam czujne kamery TVN-u i poczytnych, opiniotworczych gazet uwiecznialy nas w nieoczekiwanych sytuacjach ( np. gdy przebrani bylismy za kilkuletnie dzieci badz osoby w podeszlym wieku. Tym razem sprobowalismy takze zapobiec zidentyfikowaniu nas na podstawie wyslanych sms-ow. Jak wiadomo przy obronie KDT pani prezydent Warszawy dotarla do wiadomosci tekstowych wysylanych do nas, gdyz wiekszosc kupcow dla wygody miala nas wpisanych w ksiazce adresowej jako Kibol Legii. Pomimo jednak tych srodkow ostroznosci po raz kolejny zostalismy przechytrzeni. Chylimy czola przenikliwosci Dziennika, jednak mowimy: to jeszcze nie koniec!! Zawsze oddani wszelkim rozrobom i zadymom kibole !

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Udo [2009-08-12 11:04]

zagłuszanie
Ciekawe, jak oni chcą zagłuszyć koncert na sto tysięcy ludzi? śpiewając w grupkach? Dookoła płotu? Powodzenia chłopaki i dziewczyny ;D

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~Lechu [2009-08-12 00:32]

Manifestacja
Katofaszyści....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: -1 [1]
Mamba1947 [2009-08-11 18:31]

ŻAL
I dziwicie się, że postrzegają nas za kraj który zatrzymał się w rozwoju 200lat temu?! czytając wasze komentarze, oraz co wyprawiają Ci nawiedzeni ludzie wraz z przygłupami z Legły wstyd mi, że jestem Polką!

odpowiedz

pokaż 64 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~KIKI [2009-08-12 09:24]

PSEUDO KATOLICY
KOCHANIUTKA, MASZ W 100% RACJĘ. OSOBY KTÓRE TU PISZĄ SA KATOLIKAMI TYLKO WTEDY KIEDY JEST IM WYGODNIE. SĄ TO WREDNI, PASKUDI LUDZIE Z BARDZO NISKĄ OCENĄ SWOJEJ OSOBOWOŚCI (TO WIDAĆ W TREŚCI WPISÓW). ZLEJ TO I PRZPOMNIJ SOBIE REFREN PIOSENKI LADY PANKU - MNIEJ NIŻ ZERO, JAKOŚ TAK SŁOWA TE PASUJĄ MI DO TYCH LUDZI.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Ben [2009-08-11 21:48]

KTO JĄ ZAPROSIŁ? KTO UZGADNIAŁ Z JEJ DIABLĄ
świtą termin? Tylko niech żaden ogłupiony fan tej kompozycji żył, ścięgien i kości, tudzież funta kłaków nie wciska wyczytanych w brukowcu bzdur, że "wielka" piosenkarka ma napięty terminaż, bo ani ona wielka, ani wy tacy głupi, jakich udajecie. Czcicielka szatana, kabalistka, raczyła nas "zaszczycić" i jeszcze raz uczcić w kraju katolickim, z premedytacją i diabelską uciechą swojego boga Lucyfera.

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~don kamilo [2009-08-11 23:19]

mam pytanie do moherowców:
na podstawie którego przykazania bożego chcecie tak postąpić? Czytałem różne publikacje i nie umiem znaleźć odpowiedzi. Jak dla mnie katolika to na pewno nie pozytywne katolickie zachowanie się wiernych. Czyż nie? Nie boicie się grzechu? Chcecie iść do nieba? Jak wam nie pasuje koncert to po prostu nie idźcie. Tyle w temacie

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~antychryst [2009-08-11 22:57]

Jakie "'nasze święto"??????
Może twoje , ale nie moje ty zaślepiony dewocie z wypranym mózgiem Ręce precz od Madonny!!!! :-)

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~KIKI [2009-08-12 07:09]

UCZUCIA RELIGIJNE MOŻNA URAZIĆ TYLKO U GŁUPCA
PO CO TYLE SZUMU JA OSOBIŚCIE BARDZO LUBIĘ MADONNĘ I BĘDĘ NA JEJ KONCERCIE.A WY LUDZISKA BIERZCIE PRZYKŁAD Z KSIĘDZA BONIECKIEGO. UWAŻAM, ŻE TO BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK. "Uważam, że Komitet Obrony Wiary i Tradycji Narodowych "Pro Polonia" niedobrze się przysłużył Kościołowi, inicjując krucjatę przeciw koncertowi Madonny na warszawskim Bemowie. Jeśli data koncertu (15 sierpnia: święto Wniebowzięcia i rocznica "Cudu nad Wisłą") została wybrana celowo (w co wątpię), trudno to uznać za zamach na uczucia religijne, jest to raczej sprawa smaku i kultury tych, którzy na ten pomysł wpadli. Jeśli nawet data została wybrana "na złość" katolikom, to sprawą dobrego smaku katolików będzie nie dać się sprowokować i wyprowadzić z równowagi, a przede wszystkim nie dopuścić do tego, by koncert stał się przyczyną podziałów i rozbudził nienawiść." – pisze ks. Boniecki. I NA KONIEC MOJE ZDANIE DOT. WPISÓW KATOLIKÓW - UWAŻAM, ŻE TU WPISUJĄ SIĘ PSEUDOKATOLICY. ICH WPISY TO DOSŁOWNIE ŻENADA

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~timon [2009-08-12 07:04]

Ten kraj jest chory!!!
To co w naszym kraju się wyprawia to jest jakaś żenada!!! Będą zagłuszać koncert przez jakieś święto!!! A co z ludźmi, którzy będą stali na koncercie przy manifestujących? Zapłacą za bilet na koncert pieśni patriotycznych, maryjnych i przyśpiewki "ITI s*********"?! (bo pokrzyczeć sobie przyjdzie zapewne to bydło, które niszczy stołeczny klub) Ten kraj stacza się coraz bardziej? Dobrze niech nawołują do bojkotu i niech na tym się skończy!!! Kto będzie chciał to posłucha i nie przyjdzie na koncert!!! Przecież mamy wolną wole danom nam od Boga, na którego oni się powołują przy proteście! Ta manifestacja da tylko tyle, że ludzie w ostatnich rzędach będą mieli zmarnowany koncert, na który wydali dużo pieniędzy! Do tego niepokojąca jest wiadomość, że będzie tam bydło z Łazienkowskiej!!! (mówię oczywiście o tej części "kibiców" Legii, przez których klub ze stolicy cierpi) Zdarzy się cud jeżeli to wszystko nie skończy się bójką!!!!! No ale co zrobić?! Chory kraj, chore społeczeństwo!!!! Pozdrowienia dla wszystkich normalnych którzy podzielają moją opinie!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~sip [2009-08-12 06:41]

Katolicy?!
To chyba psełdokatolicy i psudokibice, katolicy by tego nie robili!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~RyHu [2009-08-12 06:18]

Takie rzeczy tylko w Polsce

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Zurek [2009-08-12 06:12]

Hała
Moim zdaniem, gdy dojdzie do czegoś takiego jak protest, chociażby do śpiewania pieśni religijnych czy coś w tym stylu to Polacy mogą narobić sobie czymś takim wielkiego obciachu i pośmiewiska. Koncerty Madonny odbywają się na całym świecie i jakoś nie spotyka się tam z takim oporem w sprawie takiego "Wielkiego Święta". Światowe media po takim zamieszaniu na pewno negatywnie wypowiedzą się o naszym kraju. Nie chce mi się nawet myśleć do czego by doszło gdyby przerwano koncert...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Zbig [2009-08-12 06:12]

Ot ciemna masa.
Jedni drugich są warci, powiedziałbym z tego samego, żmijowego gniazda, wstyd, że biało-czerwonego.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Henryk [2009-08-12 00:49]

Wiara czyni cuda
Jak bardzo powinniśmy dziękować Jezusowi Chrystusowi za Jego przyjście na ziemię! Nikt inny, a ale właśnie On - Mesjasz nadał naszemu życiu ostateczny sens i cel. On, Zbawca ludzkości, który powstał z martwych i zasiada po prawicy Ojca dał nam wszystkim tą wspaniałą nadzieję życia w szczęściu i miłości. To nikt inny, jak właśnie On odpowiedział całej ludzkości i każdemu człowiekowi z osobna, po co my żyjemy, jaki jest ostateczny i prawdziwy cel naszego pielgrzymowania po tej małej planecie w kosmosie. Celem tym jest KRÓLESTWO NIEBIESKIE, które nie ma końca, albowiem w NIEBIE nie ma już śmierci!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi