szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

4 KwietniaNasze relacje

4 KwietniaNajnowsze wiadomości

4 Kwietnia Najnowsze plotki

imprezy

Daedelus na BANG! w Warszawie

fot. mat. promocyjne

Kiedy: 2013-07-13 , godz. 21:00, Sobota

Gdzie: Niedorzeczni 500od1500 , Warszawa

Za ile:  

  A A A
 

BANG! powraca w letniej odsłonie, w letniej siedzie klubu 1500m2 (500 m od klubu, nad brzegiem Wisły). Na tej edycji pojawi się Daedelus – gwiazda nowoczesnej muzyki elektronicznej z USA, która od kilkunastu lat nagrywa dla takich wytwórni jak Ninja Tune, Warp Rec., czy Brainfeeder.

Muzyk, który na scenie wygląda jak XIX wieczny dandys, jest jedną z najbardziej oryginalnych postaci na scenie klubowej. Znany jest też ze spektakularnego show i improwizacji przy użyciu instrumentu zwanego Monome.

Będzie to pierwsza edycja BANG! pod gołym niebem - w niesamowitej przestrzeni nowego klubu ekipy 1500m2 nad Wisłą - Niedorzeczni 500od1500. Samo miejsce to idealne tło dla edycji BANG! na której brzmieć będzie trudna do sklasyfikowania muzyka wybitnego amerykańskiego artysty Daedelus, która łączy elektronikę z hip hopem, muzykę basową z techno, czy IDM z house. Występujący pod tym pseudonimem Alfred Darlington jest klasycznie wykształconym kontrabasistą i klarnecistą, znanym jednak głównie jako producent i wykonawca związany ze sceną elektroniczną. Na koncie ma pokaźną ilość solowych wydawnictw, m.in. 12 albumów a współpracował m.in. z Flying Lotus, Nosaj Thing, MF Doom, Prefuse 73 czy Madlib.

BANG! odbywa się kilka razy w roku, w największych miastach Polski. W jedną noc łączy muzykę i sztuki wizualne. Na poprzednich edycjach wystąpili m.in.: Hudson Mohawke, Gesaffelstein, Kavinsky, czy Busy P.oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!