szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

28 LutegoNasze relacje

28 LutegoNajnowsze wiadomości

28 Lutego Najnowsze plotki

imprezy

The Darkness w warszawskim Palladium

 

Kiedy: 2038-01-01

Gdzie: ,  

Za ile:  

  A A A
 

16 marca, zespół The Darkness zagrał w warszawskim Palladium. Można było spodziewać się prawdziwego rockowego szaleństwa i w istocie tak było. Kapela odwiedziła nasz kraj w ramach trasy "Let Them Eat Cakes" promującej album "Hot Cakes", który miał premierę latem ubiegłego roku.

Z filmików zamieszczonych w sieci wynika, że podczas koncertów równie dobrze co fani, bawią się muzycy, żartując i bratając się z publicznością. Na zamieszczonym przez formację na Facebooku klipie z Paryża widać, jak w roli gitarzysty dołącza na scenie do zespołu jeden z sympatyków. Amatorskie nagranie "I Believe In A Thing Called Love" z udziałem szczęśliwca imieniem Jacques można sprawdzić pod tym adresem.

The Darkness to brytyjska grupa glam rockowa, powstała w 2000 roku. Światowy sukces zespołu wiąże się z wydaną trzy lata później debiutancką płytą "Permission to Land". Inspiracje czerpią z muzyki lat 70. i 80., w ich twórczości znaleźć można odwołania do artystów pokroju Queen, Def Leppard czy AC/DC. Muzycy mają na koncie w sumie trzy albumy.

Bilety na koncert w warszawskim Palladium dostępne są w cenie 105 zł / 120 zł.

oceń
0
0
Podziel się

najnowsze

obrazek

Zespół, który nie ma prawa istnieć

2013-03-16

The Darkness nie ma prawa istnieć! Rzecz jasna bez Justina Hawkinsa. Oczywiście, jak śpiewa w "Every Inch Of You" otwierającym show, w zespole nie może zabraknąć też jego brata i dwóch kumpli. W tym składzie (i tylko w tym, podkreślmy,...

więcej »

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!