szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

22 MajaNasze relacje

22 MajaNajnowsze wiadomości

22 Maja Najnowsze plotki

imprezy

Kamp! w Palladium

fot. mat. promocyjne

Kiedy: 2013-04-13 , godz. 20:00, Sobota

Gdzie: Palladium , Warszawa

Za ile:  

  A A A
 

13 kwietnia w klubie Palladium w Warszawie odbędzie się koncert zamykający pierwszą część trasy promującej debiutancki album zespołu Kamp! Występ będzie miał niezwykłą oprawę wizualną, przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Kamp! słyną z wyjątkowych koncertów, podczas których swoją studyjną twórczość traktują bardzo energetycznie, często radykalnie zmieniając brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrali ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves).

Pierwszy, imienny album Kamp! ukazał się 23 listopada 2012 nakładem Brennnessel Records, który na potrzeby płyty został przekształcony z netlabelu w realne wydawnictwo.

Na płycie “Kamp!” znalazło się jedenaście utworów – 8 premierowych oraz 3 znane już wcześniej single: “Cairo”, “Distance Of The Modern Hearts” oraz “Heats”. Początkowy nakład już po dwóch tygodniach trzeba było powiększyć o kilka tysiące egzemplarzy.

Pierwsza, jesienna część trasy koncertowej, na którą złożyło się jedenaście występów była całkowicie wyprzedana, a zespół zobaczyło na żywo w sumie prawie 5 tysięcy osób.

bilety w cenie:
45 PLN (przedsprzedaż)
50 PLN (w dniu koncertu)


oceń
0
0
Podziel się

najnowsze

obrazek

Uszlachetnione disco

2013-04-14

Kamp! zagrał ostatni koncert wiosennej trasy i pierwszy w Warszawie po wydaniu długo wyczekiwanej, debiutanckiej płyty długogrającej. Frekwencja na granicy wyporności klubu Palladium była uzasadniona. Dawno na polskim wykonawcy nie było takich...

więcej »

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!