szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

5 KwietniaNasze relacje

5 KwietniaNajnowsze wiadomości

5 Kwietnia Najnowsze plotki

imprezy

Walentynkowy koncert akustyczny Hani Stach

fot. mat. promocyjne

Kiedy: 2013-02-15 , godz. 20:00, Piątek

Gdzie: Herezja Restaurant Galery Club , Warszawa

Za ile: 20 PLN

  A A A
 

15 lutego w klubie i restauracji Herezja w Warszawie wystąpi Hania Stach. Wokalistka, która zdobyła popularność w mediach dzięki udziałowi w programach Szansa na sukces oraz Idol, zaprezentuje przede wszystkim materiał z ostatniej płyty "Moda".

Album, który ukazał się w marcu 2012 roku, utrzymany jest w stylistyce popu, soulu, r’n’b. Producentem wydawnictwa jest Mikołaj Majkusiak, a gościnnie pojawili się Wojtek Pilichowski oraz Jagoda Stach, siostra Hani. Ponadto „Moda” zawiera dwie kompozycje, które powstały przy współpracy z samym Judem Friedmanem, znanym amerykańskim kompozytorem, który komponował dla takich sław jak Whitney Houston, Barbara Streisand, Chaka Khan czy Toni Braxton!

Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez słuchaczy jak media. Recenzja portalu Onet: „Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby wszystkie rodzime wydawnictwa popowe były przynajmniej na takim poziomie, jak nowe wydawnictwo Hani Stach.(…) "Moda" na szczęście całkowicie omija to, co obecnie modne na muzycznym rynku. Nie dotyka plastiku, nie jest na siłę udziwniona czy przygotowana po to, aby można się przy niej wyżyć w klubie. To porcja zmysłowego, pop-soulowego grania, przy którym wokalistka w pełni może wykazać swoje walory głosowe. A że wokal ma doskonały, z bardzo czarną, nader przyjemną dla ucha barwą, o tym wszystkim wiemy od dawna.”

Hania Stach jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej ze specjalizacją wokalną), uczennicą Elżbiety Zapendowskiej oraz Anny Serafińskiej. Jest zwyciężczynią "Szansy na sukces" z udziałem Edyty Górniak (z piosenką "Dotyk"), oraz gwiazdą II edycji  "Idola". Jej muzyka utrzymana jest w klimatach pop, soul i R’n’B. Współpracowała z wieloma muzykami m.in. z Natalią Kukulską, Wojtkiem Pilichowskim, Krzysztofem Herdzinem, Andrzejem Piasecznym. W 2004 roku wydała pierwszą płytę „Hania Stach” bardzo pozytywnie odebraną przez polski rynek muzyczny. Ma na koncie występy na festiwalach w Opolu i Top Trendy.

Skład zespołu na koncercie w Herezji: Hania Stach – wokal, Wiktor Tatarek – gitara, Tomek Zieliński – bas, Przemek Kuczyński – bębny. 

oceń
2
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!