szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

29 MarcaNasze relacje

29 MarcaNajnowsze wiadomości

29 Marca Najnowsze plotki

imprezy

Seven Festival 2012

 

Kiedy: 2038-01-01

Gdzie: ,  

Za ile:  

  A A A
 

W dniach 12-15 lipca 2012 roku trwała kolejna, dziewiętnasta edycja Seven Festival Music & More. To jedna z największych impreza rockowych na Warmii i Mazurach a z racji wieloletniej tradycji cieszy się uznaną renoma w środowisku.

Festiwal jest przeprowadzony na dwu scenach : Scena Główna – w centrum miasta, Scena Grand Prix – teren przy polu namiotowym. Pole namiotowe rozlokowane będzie po raz kolejny nad Jeziorem Święcajty.

Seven Festival Music & More Węgorzewo 2012 to przede wszystkim konkurs dla młodych polskich i zagranicznych zespołów rockowych. W tym roku z ponad ok. 200 zgłoszeń decyzją jury w konkursie wystąpi 10 zespołów polskich i 5 z zagranicy. Tradycją węgorzewskiego festiwalu jest też odbywający się w jego ramach Przegląd Wojskowych Zespołów Rockowych. Do tegorocznego przeglądu WZR w ramach Seven Festival zgłosiło się 12 zespołów z czego wybranych zostało 6.

Na Scenie Głównej natomiast zagrają m.in. takie gwiazdy jak: New Model Army, Katatonia, Voo Voo, Dżem, Myslovitz, Armia, Acid Drinkers, Farben Lehre, KSU, Luxtorpeda, My Riot. Seven Festival Music & More Węgorzewo 2012 to nie tylko muzyka. To także edukacja ekologiczna (prowadzona przez WWF) i obywatelska (prowadzona przez Amnesty International). To przede wszystkim niepowtarzalna okazja do skorzystania z uroków Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W tym roku po raz kolejny uczestnikom festiwalu udostępnimy statek Posejdon - na Jeziorze Święcajty organizowane będą rejsy.

oceń
0
0
Podziel się

najnowsze

obrazek

Dzień Siedzących Wokalistów

2012-07-16

Ostatni dzień większości festiwali wygląda zazwyczaj tak samo. Poranek nastaje późnym popołudniem, chodzi się jak zombie, a pierwsze koncerty ogląda się na siedząco, a nawet w pozycji horyzontalnej. Mając to na względzie Mela Koteluk i Wojciech...

więcej »

obrazek

Szczęśliwa 19.

2012-07-16

Dziewiętnasta edycja festiwalu i Konkursu Młodych Kapel w Węgorzewie, od trzech lat pod szyldem Seven Festival, przeszła do historii. Na zakończenie usłyszeliśmy i zobaczyliśmy bardzo udane koncerty Farben Lehre, szwedzkiej Katatonii i Acid Drinkers.

więcej »

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!