szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

4 KwietniaNasze relacje

4 KwietniaNajnowsze wiadomości

4 Kwietnia Najnowsze plotki

imprezy

Zakopower w Warszawie

fot. mat. promocyjne

Kiedy: 2011-04-01 , godz. 19:00, Piątek

Gdzie: Stodoła , Warszawa

Za ile: 35 PLN/42 PLN

  A A A
 

1 kwietnia 2011, w warszawskim Klubie Stodoła, wystąpi jedna z najbardziej znanych polskich kapel - Zakopower.

Zakopower to obecnie najbardziej znany w Polsce zespół, który z powodzeniem połączył muzykę Podhala z nowoczesnymi brzmieniami, oraz rockową estetyką.

Grupa zadebiutowała na polskim rynku muzycznym płytą "Music Hal" wydaną w 2005 roku. Znakomite kompozycje Mateusza Pospieszalskiego, w nowatorskim, energetycznym wykonaniu zespołu, zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność i docenione przez jurorów wielu festiwali muzycznych (zwycięstwo w Opolu oraz na Top Trendach w 2005). Zakopower nominowany był do wielu nagród, w tym aż w sześciu kategoriach do Fryderyków.

Druga płyta zespołu "Na siedem", wyprodukowana przez Mateusza Pospieszalskiego ukazała się w 2007 roku. Teksty, oprócz członków zespołu, napisali m. in. Kayah, Adam Nowak i Rafał Bryndal. Na krążku słychać rockowe, punkowe, jazzowe a nawet afrykańskie rytmy.

Zespół ma tysiące wiernych fanów, dzięki którym regularnie grywa około 80 koncertów w roku. W Polsce niewiele jest zespołów które mogą się pochwalić takim wynikiem. Pozycja Zakopower umacnia się również na Europejskiej scenie World Music.

Bilety na koncert w cenie 35 zł (przedsprzedaż) oraz 42 zł (w dniu koncertu) są do nabycia w Klubie Stodoła, salonach Empik oraz sieciach sprzedaży ticketpro i eventim.

oceń
2
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!