szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

30 MarcaNasze relacje

30 MarcaNajnowsze wiadomości

30 Marca Najnowsze plotki

imprezy

Madball w Warszawie

fot. mat. promocyjne

Kiedy: 2011-03-22 , godz. 20:00, Wtorek

Gdzie: Proxima , Warszawa

Za ile:  

  A A A
 

W ramach trasy Rebellion Tour 2011 w naszym kraju pojawią się główni przedstawiciele hardcore'u z Nowego Jorku, czyli grupa Madball. 22 marca formacja wystąpi w stołecznym klubie Proxima.

Madball to obok Agnostic Front jeden z najważniejszych zespołów sceny hardcorowej. Grupa od początku kierowana jest przez wokalistę Freddy'ego Criciena, który wspierany jest przez basistę Hoyę Roca oraz gitarzystę, Mittsa, znanego z występów w Skarhead.

Albumy takie jak "Set It Off" (wydany w 1994) czy"Demonstrating My Style" (1996) ugruntowały pozycję zespołu na scenie bezkompromisowych i ostrych dźwięków. W warstwie tekstowej często pojawiają się nawiązania do istotnych problemów politycznych i społecznych.
Razem z Madball na polskich koncertach wystąpią kapele Born from Pain, Trapped Under Ice, Wisdom in Chains, All for Nothing i Devil in Me.

oceń
0
0
Podziel się

najnowsze

obrazek

Wtorkowy stan podgorączkowy

2011-03-23

Cały zestaw Rebellion Tour 2011 robił naprawdę dobre wrażenie za sprawą Wisdom In Chains i Trapped Under Ice. All For Nothing i Devil In Me zagrały słabo, a gwiazdy wieczoru, Born From Pain i Madball przyzwoicie, ale nie rewelacyjnie.

więcej »

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!