szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 KwietniaNasze relacje

23 KwietniaNajnowsze wiadomości

23 Kwietnia Najnowsze plotki

imprezy

Olaf Deriglasoff w warszawskim Hard Rock Cafe

fot. AKPA

Kiedy: 2011-02-08 , godz. 21:30, Wtorek

Gdzie: Hard Rock Cafe , Warszawa

Za ile:  

  A A A
 

8 listopada w stołecznym klubie Hard Rock Cafe wystąpi Olaf Deriglasoff. Muzyk na żywo będzie promował najnowszy album "Noże".

Olaf Deriglasoff to muzyk, kompozytor, autor tekstów oraz producent muzyczny. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął na początku lat osiemdziesiątych zakładając zespół o nazwie „Dzieci Kpt. Klossa”. Po jego rozpadzie przeniósł się do Berlina, gdzie grał w wielu formacjach. W 1994 roku wrócił do kraju, by przyłączyć się do zespołu Apteka. Dwa lata później sprzymierzył swoje siły z Maćkiem Maleńczukiem, czego owocem była współpraca przy projektach Homo Twist oraz Pudelsi. Pod koniec lat 90 wspólnie z Tymonem Tymańskim wziął udział przy komponowaniu i tworzeniu płyty zespołu Kury pt. „Polowirus”. Kolejnym etapem w życiu Olafa był autorski projekt o nazwie Yugoton. W 2001 roku zaczął współpracę z zespołem Kazik Na Żywo. Obecnie Olaf gra w zespole Deriglasoff, którego jest założycielem, producentem oraz kompozytorem utworów. Grupa Deriglasoff ma na koncie 2 płyty - „Produkt” oraz „Noże”. Aktualny skład zespołu tworzą Olaf Deriglasoff, Andrzej Niski, Robert "Misiek" Szymański, Wojtek "Puzon" Kuzyk i Andrzej "Szaja" Szajewski.

Bilety: 15/20 zł
Start: 21:30

oceń
0
0
Podziel się

najnowsze

obrazek

Na potężnym wypasie

2011-02-09

Chciałem tę relację zacząć od „Jak zwykle w Hard Rock Cafe…”, ale to nie był koncert jak inne. Dodatkowa rampa z potężnym oświetleniem, podest przed sceną, służący za mini – wybieg, idealne brzmienie, czy niemal niekończący się stojak z...

więcej »

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!